Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket zavarna?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna? (Több lent)

Figyelt kérdés
Enyhe lábfetis mennyire zavar titeket? Nem arra gondolok hogy taposás, nyalogatas stb., hanem arra, hogy maszírozás minden nap, esetleg egy-ket puszi a lábra.

2016. okt. 24. 04:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem zavar. Párom is csinálja. Szeretem ;)
2016. okt. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valszeg a legtöbb lány imádná, észre sem venné h fétises vagy, de én már menekülök az összes lábimádótól, annyira taszít a téma.
2016. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos már mindenféle fètist kitalálnak hogy magukra vonják a figyelmet. Ez amit leirtál hogy olykor olykor egy puszi vagy egy masszázs a nő virgácsaira szerintem inkább csak "figyelmessèg" és nem fètis. Èn is mondhatnám hogy én meg irtòzom a gyökèr emberektől, mégis gyakran feljövök ide olvasgatni :)
2016. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én már sok pasival voltam együtt akinek lábfetise van és abszolut nem zavart, söt.
2016. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem, ha a lábaimat is kényzetetik, persze normális kereteken belül. Szerencsére az én párom is gyakran masszírozza, simogatja a lábaimat, lábfejemre ad puszikákat, ezt én is nagyon élvezem. Szerintem ez még nem fétis. Fétis akkor lenne, ha csak ez hozná lázba, de szerencsére nem csak erre gerjed.
2016. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat :)
2016. okt. 24. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így nem zavar,sőt... Viszont a tapasztalatom az,hogy mindenki átesik a ló másik oldalára.
2016. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!