Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sose kívánom a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

4 éves koromtól maszturbálok.

Megszoktam hogy elkezdek maszturbálni majd feláll és fél vagy egy perc mulva elkezdem élvezni de akkor már el is mennék egyből.Sose éreztem vágyat.Volt hogy egy hétig nem csináltam de beleuntam a várásba és kivertem.

Veletek is így van vagy velem van a baj hogy nem várom meg míg felizgulok? Mellesleg volt több barátnőm és ugyan ez volt....

25/f



2016. okt. 25. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem fogsz tudni nemi életet élni így. Sajnálom, de így jártál... ezt egy életre elcseszted.
2016. okt. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus és / vagy Szexuálpszichológus.
2016. okt. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 éves korod óta? Az egy kicsit dúrva... Amúgy keress fel egy szexuálpszichológust
2016. okt. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szépen haladok én is ebbe az irányba, de itt azért még nem tartok. Nekem az segít, ha nem maszturbálok pár napig, de az pokoli nehéz, mert már-már függőség.
2016. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező kívánni a szexet !! Örülj neki, hogy nem kívánod, rengeteg feszültségtől és gondtól szabadulsz meg. Az összes energiádat arra fordíthatok, amit viszont élvezel.
2016. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!