Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki dolog történt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki dolog történt, másokkal volt ilyen, nem égett az arcotok? (anális szex)

Figyelt kérdés

Pasimmal ezt csináltuk tudtam, hogy mi lesz ezért igyekeztem nek enni meg kakilni de szex közben mégis kakis lett a farka.

Érződött meg látszódott is, én majdnem elbőgtem magam olyan ciki volt.

Ő csak nevetett hogy előfordul az ilyen meg nyugodjak meg.

Megmosta meg lefertőtlenítette és én is kimosakodtam de akkor is égett a fejem. Haza is mentem és most itthon égek.


Nem akarom felvenni a telefont és facebookon sem írok neki ő meg bombáz a leveleivel, hogy tudja hogy ég a fejem azért bijkálok de nem kellene, meg ha túl vagyok a sokkon akkor tudom hol lakik de én nem tudom ilyen lazán venni.


Huszonévesek vagyunk mindketten.


Szexuális tartalmú privátot meg ne küldjetek nem fogok válaszolni.


2016. okt. 26. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

én is jártam már így a volt párommal, de engem nem érdekelt. nem azért mert igénytelen vagyok, de mi a mensim alatt is szexeltünk, az sem zavarta, ha véres lesz a cerka. Elment, megfürdött, kész.

Tudom, az emberben van egy furi érzés, hasonló mikor egy pasi látja, ahogy egy csaj hányik, az is picit visszataszító, de ez van, emberek vagyunk :

)HA örömet okozott neki, hogy megdughatta a popsid, örülj neki, és ne zárkózz magadba, és ne taszítsd el magadtól.

25/L

2016. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

Ásd el, magad, hogy lehetsz ilyen igénytelen..alap h utanaolvasok ma az internet koraban mi hogyan mukodik...ha meg tudtad h analszex lesz es nem spontan jott ratok a dolog ,akk igazan megtehetted volna a szukseges elokeszuleteket!!!


(Ugye ezt akartad hallani?!)

Lel

2016. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki konnektorba fugja a tökét, az nem csodálkozik rajta, h megrázza az áram. A pasid felnőtt. Tudja, mi mivel jár. Egy felnőtt férfi tisztában van vele, h kakilnak a lányok is. Mint ahogyan azzsl is, h ez benne van a pakliban, h megtörténhet. Ő éretten gondolkodott. De te csak picsogsz itt és sajnálod magad! Nem történt semmi, ő sem ábrándúlt ki belőled! Mi kell még?! Nőj fel!
2016. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A legcikibb az egészben a reakciód. Egy 16 évesnél érthető lenne, de egy húszévesnél...

"Ő csak nevetett hogy előfordul az ilyen meg nyugodjak meg. " - akkor meg mi a gond?

2016. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En is jartam.igy...es en is nagyon szegyeltem magam, de ez van...(5 eve elunk egyutt akkor volt az elso alkalom es spontan jott) azota meg nem...en is elvezem...es jo latni azt is ahogy o elvezi, sokkal izagalmasabb igy minden...vissza gondolok rá...és háát huuu...😉😉😉 21/N
2016. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!