Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már az első, vagy csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az első, vagy csak a második (harmadik, sokadik) randin hozzam szóba a szexet?

Figyelt kérdés
Első randink lesz, még sosem találkoztunk, csak chateltünk.
2016. okt. 26. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak szex miatt akarsz találkozni akkor már az elsőn.. De ha komolyabb kapcsolatot szeretnél akkor előbb ismerd meg... Mert szerintem elég gáz mikor valaki csak úgy le fekszik a másikkal..
2016. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lány hozzáállásától is függ a dolog,éreztetni fogja veled ha nincs ellenére a korai szex.Te ne erőltesd a dolgot mert azzal mindent elronthatsz ,inkább légy óvatos és figyeld a lány reakcióit.20/L
2016. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy a fiatal pasikat csak a szex érdekli! Nem is csodálkozom rajta hogy sok fiatal lány inkább idősebb pasikkal ismerkedik.
2016. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak chat? Várd meg előbb, hogy lány e...
2016. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány, biztos, hogy lány... :)
2016. okt. 26. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos velem van a baj, de nekem úgy szokott lenni szex az első-második-harmadik randijaim környékén, hogy előtte SZAVAKKAL egyáltalán nem is beszélünk a szexről.


Tudod kedves kérdező, annyi a nagy trükk, hogy vagy felhívod magadhoz a lányt a randi végén, hogy még kicsit iszogassatok és beszélgessetek egymással, vagy pedig amikor hazakísérted, akkor felkéreckedsz hozzá "mosdóba" és így jutsz fel a lakására.


Az ismerkedés általában nem úgy zajlik, hogy a felek megbeszélik egymás között, hogy "na akkor ma este szexelünk". Mivel te vagy a férfi, ezért neked kell az felé terelni a történéseket, hogy végül szex süljön ki belőle, szavak nélkül. Én rendszeresen így szoktam.

2016. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az se biztos, hogy lesz második vagy harmadik randi. :)

Találkoztam kb 25 lánnyal az internetről és ebből 5 volt akivel 2szer vagy többször is találkoztam.

Úgyhogy csak nyugi... előbb legyen 2 randi. Az első randi nem jelent sokat, akkor látjátok egymást először.

2016. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel cseteltek szerintem erre óvatosan rákérdezhetnél, hogy valójában neki mik a tervei...

A szexet mint témát felhozhatod látva azzal is mennyire érti a poénokat mennyire simul a dologhoz vagy éppen elutasító végtére is ezekből már tudsz következtetni

2016. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!