Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tegyük izgalmazasabbá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tegyük izgalmazasabbá a szexet?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnénk kicsit feldobni a szexet.

Rengeteg pózban csináltuk már, imád kényeztetni, én is őt. Anál nem vonz minket.

Tudtok esetleg valamit, amivel én izgathatnám másképp?


Előre is köszönöm azoknak, akik értelmes választ adnak.


2016. okt. 28. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjók azt, hogy barátnőm hanyatt fekszik az ágyon, lábait fewlemelem és szinte spárgáig szétfeszítem, így nyalom ki.

Orálnál bejön az, hogy a lány hanyatt fekszik, feje kicsit lelóg az ágy széléről és hátrabicsaklik. Mögé térdelek, így szop le, én meg a melleivel tudok közben játszani.

Segédeszközök érdekelnek tiitetek? Utóbbi izgalmasabb, hsa a lány X-alakban az ágyhoz van kötözve. Bilincs, szembekötés, szájpecec nagyon izgató. Próbáljátok ki!

2016. okt. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerepjátékok?

más helyszín?

lingam és tantra masszázs?

2016. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem.
2016. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!