Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/csajok! Ti ugy vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/csajok! Ti ugy vagytok vele ha láttok egy jo pasit és, és tetszik nektek, nem jártok senkivel akkor azt mondjátok hogy de jo lenne vele szexelni?

Figyelt kérdés
Mint pl mi fiuk,látunk egy nekunk tetsző lànyt es azt mondjuk de jolenne szexelni vele..... stb ...
2016. okt. 28. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne megismerni...ezt gondolom.
2016. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2016. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyat látok van,hogy átfut az agyamon.
2016. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolok vagy mondok ilyet... Max annyi hogy szívesen megismerném... Én nem tudok / tudnék csak úgy spontán szexelni.. Én szeretem megismerni az illetőt lehet velem van a baj de nekem csak úgy random nem menne... 22 L
2016. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fantáziálok,hanem közeledek felé,s meg lesz amit akarok.
2016. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha kapcsolatban vagyok és huu de az nagyon jó még akkor is igen :D
2016. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
arra gondolok, hogy ő egy jó pasi és biztos szép a barátnője és biztosan nagyon szeretik egymást és boldogok. szóval nézek ki tovább a fejemből :D
2016. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Lehet sokkoló információ, de én ha egy férfire nézek embert látok, nem pedig egy szextárgyat. Tudom, hogy nálatok pont fordítva van lol.
2016. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!