Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is idegesítő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is idegesítő a sok idióta akkor meleg vagyok-e kérdés?

Figyelt kérdés
mberek tényleg ennyire hülyék,hogy itt kérdezgetik ha kiverte a haverjának akkor ő meleg e? ha 3as szexet csinál 2 pasi egy nő akkor ő meleg e? ha megnéz egy fiút és tetszik az alakja akkor ő meleg e? stb....mi ez a sok baromság? könyörgöm, meleg az aki annak érzi magát saját neméhez vonzódik és csak azzal létesít viszonyt.az hogy valaki ezt azt kipróbál,fantáziál az nem meleg! ennyire nincs tisztában magával? ha én eszek 2db hangyát akkor én hangyász sül vagyok? ha kimegyek a kertbe hegeszteni akkor én ív hegesztő vagyok? nem!
2016. okt. 28. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mi van szívem, elpattant a cérna? 😂
2016. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
el pattant, már nagyon unom a sok idióta barmot
2016. okt. 28. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Csináljak egy teát? 😄

Ezzel most csak azt érted el, hogy az összes troll ilyen kérdéseket fog írkálni egész este. :)

Csak Neked.

2016. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szabozsolt19861210 ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg, és ne foglalkozz vele. Vagy ha igaz a kérdés, akkor pedig nincs tisztában magával az illető amivel szerintem semmi gond nincs, főleg ha kiskorú!

Próbáld megérteni az embereket, na jó ez nekem sem megy...:(

2016. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen
2016. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!