Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő, hogy műanyag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, hogy műanyag nő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Szilikon cici, popsi és az arcom is kés alá vetném szépítés gyanánt. Olyan szeretnék lenni, mint a példaképem: Blondie Bennett.


Van tisztességes munkám, nem vagyok prosti, kérlek ne bombázzatok idióta privátokkal.



2016. okt. 29. 14:34
1 2 3 4
 1/32 Inessential ***** válasza:
88%
Ezt nem szépítésnek hívják. Az a nő sem szép. Akárhogy nézel ki, ha olyan akarsz lenni, mint ő, nemhogy előrébb, inkább hátrébb jutsz.
2016. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A természetes nőket sokkal több pasi szereti mint a műanyagokat!
2016. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem ítélem el.. Igazából aki megszol az azért teszi mert nem érti, hogy miért nem akarsz önmagad lenni miért akarsz másra hasonlítani? Mi az amit ennyire el akarsz fedni, hogy egy másik nő ( példakép) álarca mögé szeretnél bújni? Mi miatt nem fogadod el magad úgy ahogy vagy? A Te döntésed, hogy kés alá fekszel vagy nem. Csak megne bánd mert ezt nem igazán lehet vissza csinálni. 22 L
2016. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem szeretem magam természetesen. Elégedetlen vagyok a küllememmel. Picik a melleim, lapos a fenekem stb. Olyan akarok lenni, mint Blondie Bennett.
2016. okt. 29. 14:40
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük,csináld ami neked jó. Bár szerintem sem jó ötlet ez a műtét dolog,de ez csak az én véleményem.
2016. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Blondie Benett,akár 1 k* rva:


[link]

2016. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ő sem prosti. Nem szeretnék bunkó megjegyzéseket.
2016. okt. 29. 14:45
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy te az ő életét akarod élni. A te életedet ki fogja élni? Te te vagy, akár tetszik, akár nem.
2016. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Úgy akarom élni az életem, mint ő. Az én életem.
2016. okt. 29. 14:49
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Megnéztem a linket. Ha te ilyen csúnya akarsz lenni, akkor gratulálok. Ennél mindenki csak szebb lehet. Gondolom ő is ilyen problémákkal küzdött, mint te. Az eredményt láthatjuk.
2016. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!