Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha "szűz" vagyok akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "szűz" vagyok akkor is fájhat az első alkalom?

Figyelt kérdés
Nos a szűz szót azért tettem idézőjelbe, mert ciki vagy sem de dugdostam már fel magamnak dolgokat. A szűzhártyám már tuti átszakadt. Így is fájhat az első alkalom? Komoly válaszokat kérek. Köszönöm. 19/L

2016. nov. 1. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
csak az elsőnél fáj igazán, később nem
2016. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen "dolgokat"... Ha a "dolgok" vastagsága megközelíti a fiú farkának vastagságát, akkor nem fog egyáltalán fájni. Természetesen, előnyös ha nem csak neked esik hanem játszadozik, esetleg orálisan játszadozik veled, ennek eredményeként nedves leszel, ami minden bizpnnyal fájdalom mentessé teszi a behatolást...


Nyugi, nem kell parázni, szerintem nem fog fájni. 4 szűz barátnőm volt, egyik sem panaszkodott, bár én kiemelkedően odafigyeltem minden részletre...

2016. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a partnered jó akkor nem fog fájni
2016. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem izgulsz fel kellően, akkor nem is nedvesedsz rendesen és akkor minden alkalom fájhat! Tessék odafigyelni az előjátékra!

Hiába szakítottad át a szűzhártyádat, a fájdalom a nedvesség hiányától is függhet!

Hiába nincs már meg a szűzhártyád, valójában addig maradsz szűz amíg nem jár benned egy pasi farka!

2016. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Deflohelp ***** válasza:

Nem igazán van jelentősége, hogy

megvan-e még a szűzhártyád, vagy átszakadt már, vagy nem is volt.

Igazából csak egy férfi pénisze képes a hüvely egész keresztmetszetét finoman tágítva,

rugalmasan, teljesen kitölteni azt. Pl. ujjazással v. segédeszközökkel a hatás nem ugyanaz.

Első alkalommal a saját adottságaidon túl rengeteg függ a partner figyelmességétől,

ügyességétől stb.

2016. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy komolyan vettétek a kérdésemet és az értelmes válaszokat is.:)
2016. nov. 1. 19:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden lány dugdos fel magának dolgokat. Pl nemrég láttam egy: Mi a véleménytek avirslivel maszturbálásról? Kérdést. Fog fájni az első alkalom, de elmúlik. Péniszméret függő ;)
2016. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!