Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek ezektől a helyzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ezektől a helyzetektől? Más is volt így vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3,5 hónapja vagyok együtt barátommal, ő 24 éves, én 18. Távkapcsolatban vagyunk, így heti 1-2 alkalommal találkozunk. Tudja, hogy nekem ő az első barátom, illetve, hogy szűz vagyok, szóval olyan óvatos mindig. Nagyon figyelmes, és kis lépésekben halad ez az egész kapcsolat a szex felé, amiért nagyon hálás vagyok neki, illetve ő is mondta, hogy mennyire örül neki, hogy vele tapasztalom meg ezeket a dolgokat. Egy pár hete hétvégente egymásnál alszunk, ezzel nincs is baj, mert nem eröltet semmit amit ne szeretnék. Azzal nincsnajom ha mondjuk félmeztelenül alszunk, de ennél többtől mindig megijedek, és megállítom. Szegényen látom, hogy rosszul esik neki, és igazából nekem is. Mert szeretem amit csinál, csak valahogy egy részem visszatartja azt, hogy átadjam magam az érzésnek. Régebben nagyon nem tudtam megbarátkozni azzal, hogy 'salátás' a puncim, aztán különböző fórumokat olvasva úgy ahogy elfogatdtam, de már arra is gondoltam, hogy emiatt vagyok ilyen gátlásos. :( Mit tegyek?



2016. nov. 2. 16:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha bízol benne és szereted akkor beszéld ezt meg vele. Ha ő is szeret, akkor ez lesz a legkisebb 'problémátok" és utána te sem leszel ennyire gátlásos.
2016. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
buta is, szűz is, "salátás" is.. kapásból bukta.. nem amiatt mert saláta hanem mert ez téged érdekel..soha senkinek nem volt ezzel baja, kb 3-4 hónapja van ez a baba-saláta téma, f..zom televan már vele
2016. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Feleslegesen idegesíted magad, de ha az zavar legjobban, hogy nem fog tetszeni, ha meglátja, akkor próbálkozz először sötétben vagy félhomályban továbblépni a félmeztelenségtől a meztelenségig. Továbbá azt is nagyon ajánlom, ha megbízol benne annyira, hogy neki adnád a szüzességedet, bízz meg annyira is, hogy beszélsz a kétségeidről. Az őszinte kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban, egy csomó felesleges megbántást elkerülhetsz vele. Például most azt hiheti, hogy vele van baj, nem vonzódsz hozzá eléggé, pedig igazából a saját testeddel, önképeddel vannak problémáid.
2016. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, tudod nem mindnekit a farka irányít egy kapcsolatban, szóval ez inkább téged minősít mintsem engem. :) A harmadik válaszoló is nagyon értelmes, jobb lett volna csöndben maradni. :)

A többieknek köszönöm a választ!

2016. nov. 2. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Az elég nagy baj, ha egy pasit nem a farka irányít egy kapcsolatban.

2016. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azerintem szexeljetek mielobb. Az segit
2016. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, nőként! mondom, hogy valamit kezdj magaddal, mert ez nagyon gáz hozzáállás.

Félek, szégyenlős vagyok, ne érj hozzám... mégis meddig akarsz játszani vele, vagy mit képzelsz, Ő meddig akarja húzni?

Az exem egy hónap alatt elérte, hogy lefeküdjek vele, pedig én is eléggé gátlásos voltam, és ő sem erőltetett semmit.

2016. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért töröltetted a #2-es hozzászólásomat, de továbbra is fenntartom, hogy szegény srác és hogy nálam 3 randit értél volna meg nem 3 hónapot.
2016. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem töröltem a válaszod, gondolom a moderatoroknak sem tetszik a primitiv megnyilvanulasod. Alapjáraton nem is a tartalommal lenne a baj amit leírsz, csak olyan hangnembe teszed ezt, hogy az gusztustalan. :'D
2016. nov. 3. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem. A "primitív" meg a "gusztustalan" szavak használata nem olyan stílus amelyik primitív meg gusztustalan? Csak kérdezem.
2016. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!