Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran szeretkezetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szeretkezetek?

Figyelt kérdés
MI 1,5 éve járunk már másfél hónapja nem volt semmi..igaz,hogy csak hétvégénként találkozunk és akkor is csak esténként mert nappal dolgozom de akkor is! De volt,hogy sürübben akkor heti 1 meg volt! Ez normális mennyiség? A páromnak elég,én azért ettöl picit többet igényelnék! Máshol is van ilyen hasonló helyzet? 19F

2016. nov. 2. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de relatív annak fogalma. 19 évesen még dugnotok kéne egész hétvégén, mint a nyulak. De ez csak az én személyes meglátásom, vagy ennyi elég neki, vagy nem igazán lelkesedik már irántad.
2016. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt egy gyerekkel,és a heti 4 megvan
2016. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az,hogy fél évig nem is volt semmi szex,bár akkor még szűz volt.. Szóval szerintem neki inkább elég ez a mennyiség!!
2016. nov. 2. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
38 éves vagyok, a párom 46, és kétnaponta 2 menet megvan tuti. Az nagyon kevés, ami nálatok van ennyi idősen. Mi lesz később? Évi kettő?
2016. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyilván relatív, hogy egyeseknek mennyi az igénye, mekkora a libidója, de általánosságban elmondható szerintem, hogy ez ebben a korban kevésnek számít. Az a normális, hogy neked többre van igényed! Szóval ott valamelyik félnél valami nincs rendben.


Sajnos nálunk is elég kevés a szex 24 évesen csak heti 1-2, és sajnos vannak problémák, amik ezt eredményezik.

2016. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dankmemer válasza:
napi 5 amikor együtt vagyunk. 16/f
2016. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés, mondtad már a barátnődnek, hogy neked több kéne? Oké, hogy veled vesztette el, de nem tetszik neki? Ő hány éves?

Mi 1 éve vagyunk együtt, heti 2-3 alkalommal szeretkezünk, és olyan 3-4 alkalommal találkozunk. Ha csak hétvégente találkoztok, akkor is bele kellene férnie a heti 1-2-nek szerintem. Nem lehet, hogy a lánynak nem tetszik az egész?

L/20

2016. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Segítőké(s)z ***** válasza:

mi is másfél éve vagyunk együtt párommal,csak hétvégén látjuk egymást, de akkor napi 1 mindig van. elvárja.én heti egyel is beérném vagy ha mindig lenne egy nap szünet szex után.


ami nálatok van,nagyon nem okés.beszéld meg vele,elég régóza vagytok együtt ehhez :)

20l

2016. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is az lehet a gond,hogy ő nem élvezi úgy mint én...:/ voltak már ebböl kisebb vitatkozások e meg kért,hogy fogadjam el,hogy neki nincs minndig kedve hozzá amit én tiszteletben tartok mert nagyon szeretem,még ha néha kevés is nekem...De akkor nem csak én látom ,rosszul,hogy ez a mennyiség kevés...sőtt,de most őszintén valaki képes lenne ezért elhagyni mikor minden más egy állom? Nekem nem lenne szivem ezért dobni..lehet,hogy pár év mulva mást mondok de most még nem birnám az biztos!
2016. nov. 3. 00:19
 10/12 A kérdező kommentje:
ja és a lány 21 éves! :)
2016. nov. 3. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!