Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki nem mondja el komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki nem mondja el komoly kapcsolatban sem, amire nem büszke (Pl. Egy éjszakás)? (Főleg lányoktól kérdezném)

Figyelt kérdés
Nincs bűntudatotok, amiért a párotok nem tudja?
2016. nov. 6. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség.Ha néhány egyéjszakás miatt nem kellenék valakinek,az egyrészt nemis szeret igazán,másrészt nekem sem kéne,mert kicsinyes dolognak tartom,ha valaki ez alapján ítélkezik.Engem sem érdekel,hogy hány kalandja volt előttem,ha igazán szeretjük egymást.
2016. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Van. Volt. Az exfeleségem. Nem volt kicsit sem bűntudata, ilyen már csak kevés nőnek van. 20 év után 2 gyerekkel tettem ki emiatt az "utcára".

Az a kisebbik baj volt, hogy ribi volt fiatalon. De 20 évig letagadta, pedig többször is kérdeztem tőle. Ennyit az őszinteségről, és a bizalomról. Ezzel bebizonyította, hogy hazug, és megbízhatatlan. Egyszerűen megundorodtam tőle. Persze őszerinte én vagyok a hibás.

Ha őszintén elmondta volna, az első pár hónapban valamikor, akkor sem dobtam volna ki. És még most is együtt lehetnénk.

Persze leszólnak, amikor azt javaslom a nőknek, hogy ne tagadják meg a saját múltjukat, de ez már az ő döntésük, csak sajnos súlyosak lehetnek a következményeik, akár a leendő gyerekeikre nézve is. De ilyenkor ez még senkit sem érdekel, sőt.

Bocs, hogy férfiként írtam, tudom, nem tőlem kérdezted, de nem árt, ha tudsz róla, hogy ez még veled is megtörténhet...

2016. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs titok a párom előtt. Mindent tud rólam és így a legtisztább. 22 L
2016. nov. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, ami volt, az volt. Nem kell mindenről beszámolni. Hagyja maga mögött. Ha olyat mond el, ami érzékenyen érint, utána ezen kombinálsz. Az meg csak megrontja a kapcsolatot.
2016. nov. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 De akkor tudjon úgy hazudni, hogy tényleg soha ne derüljön ki!

Csak az a baj, hogy ez nem sikerülhet... (Ha a férfi, tudni akar róla)

2016. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogyha a páromnak voltak egy éjszakás kalandjai, mielőtt egy pár lettünk. Nekem is voltak ilyenek, ahogy bárkinek lehet az életében. A lényeg a most! Ha a kapcsolatban az egymás tisztelete, szeretete a meghatározó, kalandozás nélkül, akkor legjobb a múltra fátylat borítani, akkor is, ha az titkos.
2016. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak olyan nem mondja el akinek a párja nem lenne megértő. Ha a pasi minden hülyeségre felhúzza magát, annak a párja soha nem fog megnyílni.
2016. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!