Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után szokás lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szokás lefeküdni a pároddal?

Figyelt kérdés

18 /l


Nem szeretném könnyed adni magad, de nem is akarom, túl sokáig váratni, ami már nem normális. Egyébként eléggé be vagyok tojva az egésztől. Főleg attól, ha meglát meztelenül... :S


Pasik ti ilyenkor szoktátok figyelni a testi hibákat? Sötétben, világosban, teljesen meztelen, takaró alatt, vagy simán szeretitek jobban?



2016. nov. 8. 22:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
könnyen adni*
2016. nov. 8. 22:30
 2/12 RRR ***** válasza:

nincs szokás

amikor vágytok egymásra akkor!!!


dehogy is figyelek ilyesmikre,,,,arra viszont igen,hogy élvezze,legyen orgazmusa,érezze,hogy kívánom, izgat


az meg ,hogy hol hogyan,megint a szitutól függ


neked szerintem szobában,ágyban,félhomályban kellene az első párat

2016. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs szokás! Amikor mindketten szeretnétek!


Miután eljutunk odáig, baromian nem érdekelnek azok a bizonyos testi hibák! Megnyugtatlak, a pasik azokat nem is veszik észre, nem is arra figyelnek!

2016. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szereted a saját tested, hogy szégyellős vagy?
2016. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szeretem, csak van egy halvány műtéti vágás a hasamon, meg nem tudom, h azon kívűl is tetszeni fogok-e. Jobbra számít-e.


Eléggé szégyenlős vagyok, elvileg nem lenne okom, de még sohasem látott senki úgy

2016. nov. 8. 22:46
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

esküvőig

s nincs mit szégyellni a házastársad előtt

2016. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyan 5-6. randi kb. Akkor már tudja akar-e valamit a lány.

Nem a hibákat figyelem én legalábbis, hanem azt, mennyire szerencsés vagyok hogy épp azzal vagyok akivel.

És ha vannak hibáid, úgysem veszik észre, sőt, van amit soha sem veszünk észre...

2016. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

A párommal a második randin nem bírtuk ki...


Úgy gondoltuk együtt akarunk úgyis lenni, nem vagyunk már kisgyerekek, hát egymásnak estünk.


Azóta is minden jó!


25/F & 39/N

2016. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 RRR ***** válasza:

akkor előtte egy kis petting,együtt fürdés,ilyesmik

hogy szokjátok egymást ill.te ezt a helyzetet


biztos,hogy tetszeni fogsz neki,ne izgulj!!!!

2016. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nézem a testi hibákat,mert ettől független,lehet jó és működhet egy kapcsolat tökéletesen.
2016. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!