Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után normális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után normális egy normális lánnyal lefeküdni egymással kb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs erre írt szabály de azért mégis így megközelítőleg. Nem akarom elsietni a dolgokat, mert eddig mindig az volt, hogy esiettem a dolgokat 1-2 randi után már megvolt az első szex (ráadásul megesett, hogy ugye így szar volt érzelmek nélkül mármint a szex).


Ezzel a lánnyal eddig 1 randim volt ahol egy puszi/csókot kettő közti átmenetet sikerült kihoznom belőle, de ő is mondta hogy ez így nem volt oké csak nem tudod ellenállni hirtelen de minenképp lassítani akar.


Viszont jön hozzám ilyen itt alvós dologra, és tényleg megtudom magam tartóztani nagy nehezzen de úgy alapesetben nem ártana várni pár hónapat ezzel a dologgal? Nem tudom, mert tényleg nem volt még normális kapcsolatom csak az a tipikus mai kori félék..


23f


2016. nov. 13. 08:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Ha "itt alvós dologra" megy hozzád, szerinted mit akar?

Első randi után? Pedig ő lassítani szeretne...?


Azért a szendeszűz is eldönthetné, hogy mit akar.

2016. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Várj még kb 1 hónapot.


1 randi után akarsz megint szexelni. Gondoltam szólok, hogy ne kövesd el megint ugyanazt a hibát.

2016. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lány? Még szűz?
2016. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben vele beszélném meg.A szavak csodákra képesek.
2016. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Aki első randi után már megy lakásra, az komolytalan kategória. Feküdjetek le (óvszer!!), aztán jöhet a következő jelölt. Nálam 2-3 hét a határ ha több randi van, úgy jobban meg lehet valakit ismerni.
2016. nov. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
19 éves amúgy nem szűz, de elmondása szerint nagyon elege van jelenleg a férfiakból, és még a szexből is (amire egyébként vannak jelek), de hát igen én sem hiszek el mindent egyből...kíváncsi vagyok, hogyan viselkedik ha eljön hozzám,egyébként ezt az ötlet az én agy szüleményem:D nem az övé..
2016. nov. 13. 08:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálam a 3. randi a vízválasztó. Egyrészt, mert már az elsőn szexelnék szívesen. Mivel azonban egy kapcsolat kölcsönösségre épül, úgy vélem részemről megfelelő, ha kivárok még kettőt. Ezért cserébe annyi az igény, hogy a nő is engedjen a legtöbbször jó pár hónapos várakozási igényéből.

Szerintem ez az a szám, amikor a lány nem érzi magát egy éjszakásnak, de még én sem vagyok impotens papucs.

2016. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
basszus ha áthív egy pasit ottaludni akkor szexet akar, ez nem agysebészet. ez a duma meg hogy elege van a pasikból mennyire béna már? hiszen veled randizik, döntse már el, hogy mit akar.
2016. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én 3 hónapot mondanék!! Akkorára van érzelem,és tudod miért is d.u.g.o.d egyáltalán,nem csak sport.!!!!!
2016. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

19 évesen 1 hét után feküdtünk le (nem voltam már szűz), ezalatt viszont szinte minden nap találkoztunk. Ő már előbb szerette volna, de akkor még kitértem. Én eredetileg olyan másfél-2 hetet adtam volna neki, úgyhogy mondhatni kompromisszum lett belőle :D


Mivel szinte minden lány fél szerintem attól, hogy a "korai" szex miatt nem fogják komolyan venni, sokkal fontosabb, hogy hogyan viselkedsz vele utána.. Mutass még nagyobb lelkesedést iránta, ne kevesebbet.


Mivel lassítani akár, nem tudom mi van a fejében - meg kéne tudnod, hogy szűz-e még -, de szerintem 1 hónap körül a max. Ha sokat találkoztok, úgyse fogjátok kibírni :)

2016. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!