Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha közölné veletek a barátnőtök, hogy terhes?

Figyelt kérdés

25 év alatti fiúk írjanak elsősorban...


légyszi a korodat is írd le!

Köszi


2016. nov. 13. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Lépcső

25f

2016. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Én 23 vagyok, ő 22. Én biztos, hogy szorgalmaznám a megtartását, ha becsúszna. 2-3 év múlva úgyis tőle szeretnék majd gyereket, szóval az első meglepett reakció után én biztos örülnék neki. :) 23/F
2016. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Egy fiú letagadná, hogy tőle van, próbálná rábeszélni a gyerekük meggyilkolására a lányt. Mert az abortusz az. Ha tetszik, ha nem. Egy férfi viszont vállalja a felelősséget. Feleségül veszi a lányt vagy legalább anyagilag támogatja és a gyerek életében minél jobban próbál jelen lenni.
2016. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rettentően csodálkoznék, hogy gumi mellett sikerült teherbe esnie. De tegyük fel, hogy így történt: nem is tudom, lehet, hogy az első sokk után még örülnék is
2016. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Mi mindig védekezünk, szóval eleggé elképzelhetetlen dolog, de azért írok véleményt :)

Én biztosan nem tudnék még apa lenni, szóval mindenképpen rábeszélném az abortuszra. Ha ebbe nem megy bele, és meg akarja tartani a gyereket, akkor nem is akarom látni az anyukát, gyerekemet lenondanék róla. Aztán ha elvégeztem a sulit, kimennnék külföldre, hogy a gyerektartást ne fizessem. Ezért védekezek, hogy ne legyen gyermek :))

18F

2016. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én rohadtul meglepődnék, mert még sose szexeltem.
2016. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen? Én meg steril!
2016. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném,hogy kitől.
2016. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

A mindig alacsony vérnyomásom felmenne 200-ra. Üvöltöznék, hogy remélem csak poén akart lenni. Ha meg nem akkor közölném, hogy egy apaságit lesz szives bemutatni.

Azt meg, hogy én rohanok baba cuccokat venni meg gyerekszobát festeni jobb ha elfelejti.

2016. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"Egy férfi viszont vállalja a felelősséget."


Egy nő is. "véletlenül" teherbe esni felelőtlenség.


" Feleségül veszi a lányt"


Maximum a 19. Században.


" vagy legalább anyagilag támogatja"


Gyerektartás címén maximum egy bizonyos százalékát a fizetésednek lehet kivenni a zsebedből.


" és a gyerek életében minél jobban próbál jelen lenni."


Miért?

2016. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!