Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuki vagy ciki szerintetek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuki vagy ciki szerintetek ha egy lány sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?Elég pici vagyok,159-160 cm és 25 éves vagyok de sokszor 15-17-nek néznek kb és szinte mindig elkérik a személyimet amit már megszoktam de még így is hülyén érzem magam emiatt és nem túl jó érzés:S:)A fiúknak ez inkább ciki vagy vannak akiknek ez bejön?Meg érdekelne hogy vannak itt olyanok akiknél hasonló a helyzet?:)Képet ide nem teszek ki magamról de levélbe tudok mutatni magamról párat:)
2016. nov. 17. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
cuki
2016. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
cuki, nekem sokkal jobban bejön , és ha picit idősebb nálama lány fel se tűnik...és képet is sívesen néznék rólad :)
2016. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Barátnőm is ilyen, írtó cuki. Ne törődj olyannal hogy elkérik a személyidet stb ... olyan jól tartod magad, hogy tőled elkérik. Ennyi :D


Bár az is lehet, hogy a méreteiden felül még az arcod is nagyon baba, ezt már így nem tudom írásból megmondani hogy nálad mennyire játszik az. Küldhetsz képet nyugodtan, de úgy érzem hasonlítani fogsz kisugárzásra a barátnőmre:)

2016. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Kb. ettől a kortól majd évről-évre előnnyé válik majd, belül mennyire tartod érettnek magad? Egy lányos külső egy érett személyiséggel, még akár vonzó is lehet valakinek.
2016. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha ennek ellenére van egy nőies kisugárzásod, vagy épp szexuálisan tudsz vonzó lenni akkor cuki, ha nem akkor viszont ciki.

De egy kép többet mond ezer szónál, szóval ha küldesz képet alkotunk véleményt.

25F

2016. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Cuki. 29F, írhatsz. :)
2016. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Cuki. :) Imádom az alacsony, aranyos csajszikat. Szívesen megnéznék rólad egy-két képet. 27F
2016. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia nagyon cuki imádom az ilyen csajokat, küldhetsz képet ha gondolod :D
2016. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

engem is fiatalabbnak néznek :) de nem bánom mert később ezmég jól jön

annyi, hogy én valamivel magasabb vagyok nálad

2016. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

160 centi még nem pici. Éppen csak az alacsony és az átlagos határán van. De a kérdésre válaszolva cuki. Nekem kifejezetten ez a magasság jön be.

25F

2016. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!