Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha csábítóak, szexik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha csábítóak, szexik, dögösek szeretnétek lenni milyen ruhát vesztek fel? Szoknya, harisnyával pl?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok írjátok ki.

2016. nov. 18. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Időjárás függő. De most farmer egy csinos felső, nem egy kiló vakolat.. Apró kiegészítő nyaklánc, karkötő, fülbevaló, óra.. És egy finom parfüm.. Kor 22
2016. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

Krumplis zsákot gumicsizmával. :-)

Viccet félre téve, a "szexisség" baromira nem a ruhán múlik, hanem az egész kisugárzáson. Soha az életben nem volt még rajtam miniszoknya meg tűsarkú és nem is lesz. A csöcs kidobós ruhákat messze kerülöm, meghagyom azoknak a lányoknak, akik mással nem tudják magukra felhívni a figyelmet. Én a finom eleganciára esküszöm, magas minőségű anyagokból készült finom darabokat hordok. Ékszert kizárólag nemesfémből, de soha sincs egyszerre ötnél több látható ékszerem. Ebbe beletartozik a gyűrű, a nyaklánc, a fülbevaló és az óra is. Lehet, hogy így a legtöbb férfi nem rám fogja csorgatni a nyálát, de nem is bánom. Eddig mindig megkaptam azt, akit akartam, függetlenül attól, hogy mit viseltem. :-)

N25

2016. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!