Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ritka az, ha egy lány imád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka az, ha egy lány imád szopni, és KAPCSOLATBAN (! ) akár naponta többször imádja kielégíteni a barátját, illetve reggel azzal kelti hogy kielégíti?

Figyelt kérdés
A kérdés csak a kapcsolatban élőkről szól. Szóval ne keverjétek ide a r.bancokat, akik a disco undorító wc-jében is szeretnek szopni :)

2016. nov. 18. 23:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Igen ritka. Sőt én még nem is hallottam ilyenről :'D de biztos van ilyen is, csak hát az nem én vagyok 17/L
2016. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem eddig szinte minden exem szeretett szopni, de olyan 76%-ra tenném ezt az arányt.
2016. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Én nálam például ez megvan :D imád szopni. Amikor csak tud csinálja :D néha már idegesit :DD de nagyon nagyon jol csinálja :33
2016. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a legtöbb exem kifejezetten szerette csinálni. Bárhol, bármikor.
2016. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Csak engem kerültek el az ilyen nők? Olyan már volt, aki két újjal ért hozzá, és olyan is, aki ránézni sem volt hajlandó... De aki ennyire szerette volna, még nem.
2016. nov. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
nekem akk se csinálja ha már többször megbeszéltem vele h jólesne, és nyugtázta h lesz.. hát nincs.. nembaj, megkapom mástól ugyhogy szarok bele
2016. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Az én exem szeretett szopni.. Párszor keltett arra, de sose vártam el.
2016. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mennyire ritka de én szeretem orálisan kielégíteni a páromat.. És volt már hogy így keltettem mert éppen szexelhetnékem volt :) 22 L
2016. nov. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mennyire ritka azt nem tudom, de én ébredtem már arra hogy szopták a farkam. Lett folytatás is! És máskor én is ébresztettem Őt éjjel fél kettőkor nyalással!
2016. nov. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Volt baránőm szeretett szinte bármikor, de ritka az ilyen lány akinek ennyire bejön.
2016. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!