Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abban egyetértünk, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban egyetértünk, hogy sokkal egyszerűbb elmenni és fizetni a szexért, mint nők maximalista elvárásait teljesíteni?

Figyelt kérdés
Úgy olyat kapsz, amilyet akarsz, ellenkező esetben ha nem nézel elég jól ki, nincs sok pénzed, mindennek tetejében gátlásos is vagy, le vagy ejtve.
2016. dec. 4. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Abban egyetértünk, hogy ez a kérdés nettó baromság?
2016. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nem értünk egyet.
2016. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A felsorolt karakterjegyek nem teszik lehetővé még azt sem, hogy egy kifejezetten ronda lánnyal legyen kapcsolatod.
2016. dec. 4. 16:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért fizetnek az emberek a szexuális szolgáltatásért?
2016. dec. 4. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Persze, ahogy a nőknek is sokkal egyszerűbb és gazdaságosabb egy vibárort venni. Az legalább mindig kemény, nem önző, nincs semmiféle beteg perveziója, nem akar rádkényszeríteni semmit, nem hagy el ha nem szopsz, nem hagyja szét a szros gatyáját és ha végeztek, csak el lehet pakolni és nem kell neki ebédet főzni, vagy hallgatni ahogy a fal felé fordulva hortyog. :)
2016. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: Ez teljesen igaz és milyen szórakoztatóan összefoglaltad:)

kérdező:

keress már egy csúnya, dagi lányt és messze jobb lesz bármelyik fizetőstől

2016. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve gáz a szexért kapcsolatban lenni valakivel.

A nőknél pedig ez eléggé nagy %-ban elvárás.


Na de egy nővel szexelni folyton unalmas,nem?


A fizetős az meg mindig más.

Szerintem sokkal jobban megéri.

2016. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy csúnya, kövéret nem szeretnék. Akkor inkább már csúnya vékony. Bár a legjobb az átlag lenne.
2016. dec. 4. 17:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled. Gazdaságosabb 1-2 alkalom / hónapra leosztva. Viszont, ha neked napi igényed van a szexre, akkor jobban megéri egy nőt keresned. Hacsak nem te vagy charlie sheen, és van napi 15-20 rugód prostizni, mert akkor már vigyél el magaddal engem is :D
2016. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
A nők általános elvárása az, hogy az illető külsőleg bejöjjön neki (abban egyetértünk, hogy ez elég szubjektív, ugye?), legyen rendes, kedves, ne legyen bántamazó vagy agresszív, legyen intelligens, nem árt ha humoros, és ha nem egy naplopó semmirekellő. Ha szerinted ez maximalista vagy közel teljesíthetetlen elvárás, akkor nagyon rossz véleménnyel vagy a férfiakról, és nem értem, miért engem hívnak férfiutálónak :D Ezek az elvárások az alapvető emberi minimummal érnek fel, de néhányotok komolyan inkább gödröt ás, csak hogy elkerülje ezt a bizonyos lécet :D
2016. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!