Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól várnám a választ!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól várnám a választ! Mennyire érzékeny a makkotok? Ti elélveznétek így?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy ha CSAK a makkot kényeztetem akár kézzel, akár nyelvvel, hatalmas orgazmust tudok elérni a partneremnél. Ennyire érzékeny? Vagy személye válogatja?
2016. dec. 6. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Személye válogatja! Nekem pl annyira érzéketlen, hogy ott hiába van ingerelve, nem attól élvezek. Ellenben a pénisz alsó felén, ahol a fityamafék van, a legérzékenyebb pontom. Ha csupán az van megfelelő ideig, megfelelő módon ingerelve...
2016. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesen jöttél rá hogy a makk az érzékeny rész?
2016. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem érzékeny-e! Hanem, hogy kinek mennyire az, kedves 2. válaszoló! Értelmezd a kérdést, mint az 1. aki normálisan válaszolt is rá ;)
2016. dec. 6. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Orgazmus szempontjából elég csak a makkot izgatni, csak az érzékeny. Segítek, azon belül is a makk alján, a fitymaféknél a legérzékenyebb.
2016. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Hát nekem a féknél pont nem érzékeny túlságosan. Nekem a felső rész, a karima a legérzékenyebb.


A kérdést amúgy én sem értem, mert az 8 éves kor felett köztudott, hogy a makk az érzékeny rész, a farok töve alig érez valamit, az csak ott van, mert hogy nézne már ki egy makk magában a levegőben.

2016. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon érzékeny az egész makkom, talán túlságosan is. Sokáig ezért hátra húzva tartottam a bőrt hogy érzéketlenebb legyen, most nagyjából jó.

Én tuti el tudnék élvezni így, elég hamar..

2016. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csajom ha ki akar végezni, a fitymafékhez teszi a vibrijét.... Kb. 3-5 perc.....😃
2016. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!