Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális vágy másnál sincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális vágy másnál sincs összhangban a szexuális teljesítőképességgel?

Figyelt kérdés

Volt már pár kalandom, de most van az első komolyabb barátnőm, akivel össze is költöztünk.


Már 13-14 korom óta aktívan önkielégítek, arra gondoltam, hogy hatalmas csődör leszek ha majd oda kerül a sor, ami elég későn jött el, mert 21 évesen vesztettem el. IT szakon nincs sok csaj így kénytelen voltam beérni néhány fizetőssel meg néhány félig fizetőssel.


Most viszont a barátnőmmel nem tudok napi 6-8 alkalommal többször együtt lenni egy olyan napon mikor egész nap az ágyban lehetünk és nem kell csinálnunk semmit. Tehát a reggeli ébredéstől az éjszaki lefekvésig számolva. És a 3-4 alkalom után már elég nehezen keményedek és csak a punciban tudom fenntartani hosszabb ideig a merevedést.


Önkielégítés tartós barátnő alatt nincs, tehát nem ez a probléma. De mikor önkielégítettem 16-18 évesen még 20-30 alakommal is sikerült egy nap, bár sperma már a végén nem jött, de még 24 évesen is napi 15-20 összejött. (Itt is egész napos recskázásokról beszélek, mikor nem kellett aznap semmit csinálnom).


Mi lehet a gond? Annyit vertem, hogy elhasználódott? :D

Vagy 26 évesen már kezdek "öregedni"? Túlsúlyom nincs és viszonylag egészségesen is táplálkozom, piálni se szoktam nagyon, néhány sör szokott lecsúszni amire mondták, hogy nem tesz jót de ennyi idősen még nem lehetek impotens tőle. :(


Stresszelni sem szoktam, mert a munkámat is imádom és az anyagi helyzetem is stabil és most tartós barátnőm is van aki gyönyörű és szeretem.


Ja és még annyit vettem észre ami érdekes lehet, hogy mikor elkezdtünk járni már egy csóktól merevedésem volt, most meg ott járkál meztelenül a lakásban és csak ha megfogja a farkamat és veri vagy a szájába veszi kezd el merevedni.


Menjek szerintetek orvoshoz?



2016. dec. 8. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
valamiért csökkent a szexuális vágyad de annyit megsúgok a sör nem okoz impotenciát az hogy sokat hugyozol tőle nem függ össze az impotenciával csak kioltja az egyik vizvisszatartásért felelős hormon hatását ezért pisilsz egy ideig sokat tőle.
2016. dec. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló van, hogy régen csupán csóktól már szétrobbanok alul, manapság meg ha nagyon sok ingert kapok tőle, tapintás, látás, stb, akkor azok után flangálhat meztelenül is, nem indul be alul.

(Megsúgom, én is IT tanuló vagyok, és 20 évesen vesztettem el ugyanezzel a barátnőmmel akivel most vagyok, és mégcsak qrvával sem voltam előtte, és mégis van ez nálunk is mint nálad)


Az egész attól van, mint mondtam, hogy sok ingert kapsz. Ha mértékletesek vagytok, vagy akár ha úgy adódik, hosszabb ideig nem látjátok egymást, akkor vissza fog állni a dolog.


Ami meg a legelső kérdésedet illeti; nem, nincs összhangban a vágy a szexuálisteljesítőképességgel. Semmi közük egymáshoz. A kisfiúk is rohadt kanosak, nagy a vágy bennük, de másodpercek alatt el tudnak sülni.

A teljesítőképesség mástól függ, elsősorban önuralomtól.

2016. dec. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így normális. Telejsen más jellegű a sex, mint a hokizás. Ott ugye magadnak szabályozod, olyan filmet nézel, ami izgat. Ha sexelsz, abba "bele szól" a párod is. Meg megszoktad, úgy őt, mint a látványát. Ha most új csajod lenne, a huzattól is felállna rá.
2016. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te se leszel már fiatalabb.. De azért enyhe túlreagálás impotenciáról beszéni, ha egy nap 6-8 alkalommal tudsz kufircolni...
2016. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

2x voltam nős...

Nagy a fantáziám és empátiám (beleérző képességem), de a napi 30 orgazmusos maszti.....

Kérded, hogy menj-e orvoshoz, hát maximum pszichiáterhez...

2016. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De mikor önkielégítettem 16-18 évesen még 20-30 alakommal is sikerült egy nap,"

Ez akkor volr, amikor még fogalmad sem volt, milyen a valódi dugás. Most már megismerted, tudod, hogy mit várhatsz tőle. Teljesen természetes, hogy lehiggadsz, és nem izgulsz fel minden szóra.

2016. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

meg kell tanulni az eélterő kontinenciát (szexuális kontinencia más néven) és akkor nem lesz ilyen gond.

pacsi.

2017. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B Béla ***** válasza:
100%
Hozzád képest a Münchhausen báró kezdő.A muterod nem mondta hogy nem szabad hazudni?
2017. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!