Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tehetném jobbá a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetném jobbá a szexuális életünket?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt barátommal.. kicsit kezd már uncsi lenni a szex vele..izgalmasabbá,tüzesebbé akarom tenni az együttléteket... esetleg extrémebb pózok(?) vagy valami ötlet hogy mivel lehetne jobb?!


19/L



2016. dec. 8. 03:15
 1/7 anonim ***** válasza:
tudnunk kéne miket csináltatok eddig
2016. dec. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyetek be engem. :)
2016. dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 éve vagyunk együtt s most jön az a rész amikor én dugom a pasim :)
2016. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

19 évesen 3 éves kapcsolatban uncsi a szex?

Nem mondod?

Gondolom ő az első neked.

Az a baj, hogy nem éltél még eleget szexuálisan.

2016. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsóra ne hallgass ő is az a fajta aki szerint ha nem szexelsz fűvel fával 19 éves korodra, akkor csak és kizárólag unalmas lehet. Szerepjátékokkal, extrémebb helyszínekkel feldobhatod. Vagy akármi mással csak a fantáziád szab határt :) Én lassan 2 éve vagyok kapcsolatban, ő az első akivel lefeküdtem. Szóval majdnem hasonló a helyzet. És nem érzem úgy hogy nem éltem eleget szexuálisan :D

20N

2016. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyetek be harmadiknak! :D
2016. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 5-ös, ne is haragudj, de butaságokat beszélsz. Szerepjáték, miegymás 19 évesen? És akkor mit fog tenni 22 évesen? 30 évesen? 50 évesen?

Az a te bajod, kérdező, hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt. Nem vagy szerelmes. Ha az lennél, nem unnád a szexet, nem hogy 3, de 30 év múlva sem.

57F

2016. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!