Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális gondok, túl alacsonyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális gondok, túl alacsonyan van a pasimé?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nagyon odavagyok azért, amikor térdelek előtte. De a farka.. hogy is mondjam... alacsonyan van... ha nagyobb terpeszt nyitok, vagy guggoló helyzetben vagyok, akkor is. Egyszerűen, ha így akarom kényeztetni, akkor olyan 1 perc után kényelmetlen lesz nekem, és ezt látja rajtam, ezért is nem erőltetjük.

Viszont imádom ezt csinálni.

Van erre valami megoldás? Milyen "pózokban" lehet valaki előtt térdelni, hogy megfelelő magasságokat érjek el? (jelen esetben minél lentebb, minél kényelmesebben)

Bocsánat, ha kissé furcsán fogalmazok, nem nagyon tudom jobban elmondani. Kérlek, segítsetek...

Köszönöm.



2016. dec. 11. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány centik vagytok?
2016. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sámli a pasidnak?
2016. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Állitsd kisszékre!:-)
2016. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy lehet orálozni, hogy térdelsz a pasi előtt. Mi úgy szeretjük legjobban, hogy a lány háton fekszik az ágyon, feje kicsit lelóg róla és hátrabicsaklik. A pasi a feje mögül közelíti meg. A hátrabicsakló fej miatt mélyen becsúszik. Közben a pasi a lány melleivel tud játszani.
2016. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet akkor úgy hogy leül mondjuk egy székre vagy az ágy szélére és úgy szopod? Vagy simán a hátára fekszik és akkor úgy.
2016. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam úgy szopni, hogy a párom ül a kanapén, valamit néz a tv-ben. Betérdelek a két lába közé és teszem a dolgom.

Kivétel: ha meccs van, vagy valamelyik Rocky megy, akkor esélytelen...


Ha bejön a szobába lefeküdni, már van, hogy ülve vàrom az ágy szélén és ő állva szenvedi el a kéjt.

Megoldanám, bármilyen magassági probléma állna is fenn, csak a számban érezhessem a farkát:)

2016. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont az a baj hogy a párom nagyon magas én meg alacsony és ha térdelek túl magasan van ezért csak akkor jó ha az ágy szélén ráülök a lábaimra ő meg elém áll....így sem túl kényelmes..Nincs valami megoldás ?
2016. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
persze, mi is többféleképpen csináljuk, de nekem a térdelős a kedvencem. és nem tudok megoldást Kedves Utolsó :(
2016. dec. 11. 18:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez is al élet megoldhatatlan problémái közé tartozik.
2016. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira piti probléma ne csinálj bolhából elefántot :)

Álljon fel a pasid a küszöbre vagy egy lexikonra vagy mittomén :D Akkor meg is mutathatod neki milyen a lexikális szopás :)

2016. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!