Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik randiig érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randiig érdemes elmenni testi kontaktus nélkül?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa, hogy 6 "randim" is volt olyan lánnyal, akivel még egy csók sem volt. Szerintetek hányadik alkalmon jó, ha történik valami? Meddig érdemes várni?
2016. dec. 12. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
előbb szex, aztán randi.
2016. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
azt nem tudom hogy meddig érdemes várni, de szerintem már az 1. randin is lehet varrni.
2016. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Második...harmadik.
2016. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az en koromban (39) a masodik a vege ennek, az biztos. Ha meg allor se tortenik semmi akkor nincs mirol beszelni. S ertem itt hogy ekkor mar szexre is szamitok.
2016. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor mikor mind a két fél akarja és felkészült rá


hülyeség határt szabni ennek ...

miért feküdjek le a második randin egy pasival ha tudom h nekem szar lesz a szex mivel kvázi semmit nem érzek a pasi iránt

max némi szimpátia de ez kevés a jó szexhez nálam

2016. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Katah24 ***** válasza:
Én a párommal annó 10 randi után estünk egymásnak (két tapasztalatlan szűz hát érdekes volt az fix :D )
2016. dec. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Huszonévesen 3-4, harmincon felül ha a másodikon sincs semmi akkor az barátság.
2016. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első randi végén legyen csók. Ez a minimum.
2016. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha megakarod dugni akkor már az elején ha nem akkor mindegy ugyse lesz belőle semmi


ha sokat vársz vele azt hiszi nem kellesz neki és keres másikat szexre, közbe meg haverkodik veled

2016. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kortól függ 35 felett ,ha van kémia köztetek ,már ez elsőn. Volt olyan amikor telcsin dumcsiztunk két este aztán az első talin pont annyit vártunk amíg levetkőztünk.
2016. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!