Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen sztorijaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen sztorijaitok vannak, melyek során egy srác véletlen meglátott benneteket meztelenül?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltatok? Hogyan reagáltátok le?

2016. dec. 18. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Exem, bátyja be nyitott amikor az exem épp maszírozott. 18 éves voltam. Gyors magamra kaptam a takarót paprikavörös fejjel csak egy " Jaj B*szki " jött ki a számon. És hetekig nem néztem a szemébe és égett a pofám ha bármikor össze futottunk a faluban.. 22 L
2016. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kempingben zuhanyoztam és bejött két srác.Mint később kiderült,azért mert náluk elfogyott a melegvíz.Jó késő volt már,azért mertek bejönni
2016. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Kollégiumban késő este mentem el zuhanyozni amikor általában senki nincs bent, de aznap este levetkoztem mentem a zuhanyzo fele es akkor bejött ket srac es elkezdtek vetkőzni es beálltak mellém.. Reakció egy vörös fej volt :D

22/L

2016. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt pasim és a haverjai pont akkor jöttek haza amikor pucéron màszkàltam a lakàsba.

21/l

2016. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fürdőben voltam épp levetkőztem és a nővérem pasija benyitott 19 voltam
2017. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Strandon kültéri öltözébe pucéran benyitotta egy kiba sz ott jokepu pasi 16 voltam
2017. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén strand öltözőben történt velem is. Valamiért nem tudtam bezárni az ajtót, de rádobtam egy törülközőt, hogy lássák foglalt, de nem mindenkinek volt világos, és egy 30 év körüli férfi random bejött én meg próbáltam magam eltakarni, de már mindegy volt :D utána elnézést kért és kiment, de én vagy 20 percig nem mertem kimenni az öltözőből. Pár hónapja történt a dolog 21/l
2017. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 minion22 válasza:
100%
Egyszer osztály kiránduláson egy srác éppen akkor jött be fürdeni mikor én zuhanyoztam.Mikor észre vettem próbáltam takarni magam a törölközővel, az első szó amit kinyögtem az "Anyád" volt.Mi után felöltöztem bocsánatot kért.
2017. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem otthon történt :D

Egy időben nem csukódott be rendesen a lakásm ajtaja, és egyszer nem figyeltem oda és nyitva maradt. ha nagyon meleg van általában meztelenül vagyok otthon, így is tettem, de a szomszédom épp észrevette, hogy nyitva van az ajtóm és bjött szólni, hogy csukjam be, hát nem kicsit lepődtünk meg mindketten. 30-as pasiról volt szó, utána kerültem egy ideig. 25/l

2017. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pár ilyen eset. :D

A legutóbbi épp most volt néhány hónapja, mikor épp a tükör előtt akartam átöltözni, hogy megnézzem az új fürdőruhámat magamon, és mikor kikapcsoltam a melltartómat pont akkor jött ki a szomszéd a függönytelen ablakommal szemben lévő erkélyére, úgyhogy telibe kapott :D

A másik kb két éve volt mikor a párommal Aquaticumban voltunk és egymás melletti csúszdákban csúsztunk le fejjel lefelé, tehát nem láttuk egymást, azt sem tudtuk melyikőnk mikor érkezik le, és úgy csapódtam a vízbe, hogy nem vettem észre, hogy az akkor már gyenge fürdőruhám felseje teljesen leesett rólam ... én nagy vigyorral kiszálltam a medencéből, megyek mint aki semmit nem tud. A medenceőr srác nagyon bámult ígyhát lenéztem, hogy megigazítsam magam... akkor tűnt fel, hogy az a kis narancssárga cucc a vízben az az én felsőm ... :D

21/L

2017. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!