Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy valaki arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy valaki arra ébredt hogy szopta a barátnője? Nekem nagy álmom. Egyszer megpróbálta a mostani párom de sajnos én minden kis hangra vagy érintésre felkelek és így lehetetlen az hogy egyszer arra ébredjek hogy csinalja már

Figyelt kérdés
Lányok válaszát is várom hogy ők csinálták e már így 24f
2016. dec. 18. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem egy férfi előbb felébred, mint hogy egyáltalán elkezdődjön, de ki tudja, próba szerencse :D
2016. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Háát csak próbálgassátok! :-)
2016. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú erre én is nagyon vágynék. Éjszaka simán meglehetne csinálni velem, akkor, ha pillanatra fel is ébredek, amikor oda helyezkedik, ha vár kicsit visszaalszok és akkor kezdheti.
2016. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kb fél évet könyörögtem érte. De kb az ötödik nekifutás volt olyan, hogy tényleg nem keletem fel az előkészületekre.

Tipp: Lefekvés előtt le a textillel és próbáld ne magad alá gyűrni a takarót! ;)

2016. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én rendszeresen így ébresztem fel a barátomat :)

És iszonyatosan élvezi :D

Néha felébred arra, hogy ott matatok a farkánál, de nem törődik vele, inkább élvezi ;) neked is ezt javasolom, hogy inkább élvezd a helyzetet.... ne azon nyavalyogj, hogy felébredsz rá, és nem úgy kelsz fel, hogy már a csaj szájában van a kukid.

2016. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!