Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, csinaltatok mar olyat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, csinaltatok mar olyat, hogy elhitettetek a lannyal, hogy komolyat akartok, majd szex utan hagytatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmondtatok neki, hogy "kosz, ennyi volt", vagy csak siman toroltetek fb-rol, telefont nem vettetek fel, stb.?
2016. dec. 19. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megmondtam neki
2016. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Velem már csinált ilyet fiú.. hát eléggé sz@rul esett..:/ (lány vagyok, nem tudom mennyire számít a válaszom)
2016. dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy tirpák,gané dolog. Az any..t +b@.zhatja az ilyen kis f.reg.
2016. dec. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Sok ilyen gerinctelen féreg van aki csak a lyukra játszik az ember érzéseit meg le szarja.. De az a lány is butácska aki a szép kedves szavakra szét rakja a lábát. Szóval ilyen esetben mind a két fél hibás. A pasi az aljas gerinctelen húzás miatt a lány meg a naívsága miatt.. 22 L
2016. dec. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Jobb lenne, hogyha éveket rabolna el az életedből, majd miután kizsigerelt mind érzelmileg, idegileg, lelkileg, lelépne azzal, hogy "túl fiatal vagyok még ahhoz, hogy elkötelezzem magam"?
2016. dec. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha már sikerült elhitetnem vele, hogy komolyat akarok, és be is dőlt, lefeküdt velem, akkor minek hagynám ott egyből? Ezt sosem értettem. Utána még hetekig vagy hónapokig rendszeresen szexelhetek vele, legalább mindig van kivel. Aztán egy idő után megunja hogy csak szexelni találkozok vele és szakít, vagy én szakítok ha megunom vele. De más ilyen helyzetben egyetlen szex után megunja a lányt vagy miért dobja egyből?
2016. dec. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
volt tervbe.. erre 2éves kapcsolat lett belőle
2016. dec. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig a szemét férfiak...... XD
2016. dec. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ez a legalja, szemétség, ráadászl szerintem orbitális lúzer az, aki csak így tud összehozni szexet. :D
2016. dec. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Orbitális lúzernek azért nem nevezném. Tudja mit kell mondani a nőknek, ennyi. Faxkalapnak faxkalap de nem lúzer. Én megmondtam neki ,h részemről csak szex aztán egyszer csak leesett, hogy azt hiszi, hogy lesz komolyabb is. Ekkor hagytam ott de nem hitegettem semmivel!
2016. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!