Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelt kérdés
A párom nem engedi, hogy orális szex után a szájába menjek el. Azt mondja, hogy önző vagyok, mert ezt szeretném tőle. Én pedig azt gondolom, hogy nekem is csak egy életem van, és nincs joga arra kényszeríteni, hogy én ezt az élményt ne tapasztalhassam meg. Szerintetek ki az önző, ő vagy én?

2016. dec. 19. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
84%
De te rákényszerítheted hogy a szájába élvezz mindössze azért mert egyszer élsz? 23/F
2016. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
84%

Te!

A szexben csak az mehet, amit mindkét fél élvez. És most teljesen mindegy, hogy te azt a vágyad akarod rajta kiélni, hogy a szájába élvezz, vagy azt, hogy véresre korbácsolhasd, ha ő azt nem élvezi, akkor joga van nemet mondani rá.

Egyébként nem akkora dolog, mint ahogy most képzeled. Csak azért tűnik izgalmasnak, mert nem lehet.


A helyedben inkább örülnék neki, hogy egyáltalán csinálja, mert ha sokáig erőlteted ezt a témát, akkor a végén elmegy a kedve az egész oráltól.

2016. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként elmondanám, hogy amikor azt mondtam, hogy elmegyek egy örömlányhoz és csak ezt csináltatom vele, amit ő nem ad meg nekem, akkor azt mondta, hogy elhagy...
2016. dec. 19. 20:12
 4/69 anonim ***** válasza:
79%
Te
2016. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
78%
Te.
2016. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
81%

"és nincs joga arra kényszeríteni, hogy én ezt az élményt ne tapasztalhassam meg"


Viszont neked sincs jogod arra, hogy nemi erőszakot kövess el valakin. Sőt, arra sincsen jogod, hogy beleélvezhess valakinek a szájába. Ez egy kiváltság, amiben valaki közös beleegyezés alapján részesíthet, ugyanúgy, mint ahogy a szex általában.


"Kiegészítésként elmondanám, hogy amikor azt mondtam, hogy elmegyek egy örömlányhoz és csak ezt csináltatom vele, amit ő nem ad meg nekem, akkor azt mondta, hogy elhagy..."


Ugye nem gondolta meg magát azóta? Mármint az elhagyással kapcsolatban. Szurkolok a barátnődnek!

2016. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
A kiegészítés ismeretében indokolnátok a véleményeteket?
2016. dec. 19. 20:17
 8/69 anonim ***** válasza:
88%
Most mit kell ezen indokolni?? Gondolkozz el egy kicsit hogy olyasmire akarod rákényszeríreni a párodat amit ő nem szeretne,ergo önző vagy! Amúgy is egy férfi nelegyen erőszakos egy nővel semmilyen körülmények között!!
2016. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
98%

Miért, szerinted nincs joga elhagyni téged, ha te prostizni mész?


Nézd, egy párkapcsolatban a szexualitás alapja a kölcsönösség. Csak olyasmit szabad csinálni, ami egyik félnek sem okoz kellemetlenséget. Ha nem egyeznek az igényeitek, akkor mérlegelni kell, tudtok-e kompromisszumot kötni. Nyilván nem várhatod el a barátnődtől, hogy engedje a szájába élvezést, ha az neki rossz, viszont ő sem várhatja el tőled, hogy egy életre lemondj valamiről, ami számodra ennyire fontos. Ha te nem tudod meghozni ezt az áldozatot érte, mert úgy érzed, hogy szükséged van arra, hogy a szájába élvezhess a partnerednek és enélkül számodra ez a kapcsolat nem kielégítő, akkor szíved joga keresni mást, akivel mindezt megélheted. Viszont neki meg szíve joga szakítani veled, ha számára nem fér bele, hogy mással is vagy.

Felnőttek módjára kéne gondolkodni.

2016. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Tehát a nőnek mindkét esetben joga van dönteni. Abban is, hogy nem csinálja, ls abban is, hogy egy hivatásossan sem csinálhatom. És én miben dönthetek? Mert ha ezért elhagyom, akkor is én vagyok a mocsok a szemetekben...
2016. dec. 19. 20:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!