Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Mitől lesz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mitől lesz egy nő jó az ágyban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szerontetek mi az ami fontos a szexben, mi az ami alapján egy nő jó partner lesz? En meg igencsak az elején vagyok a nemi eletnek, és nyilvan meg bele kell tanulni sok dologba, de egy kicsit felek, hogy esetleg a későbbiekben sem leszek jó szexpartner a baratom számára, ezért kérdem, hogy általánosságban ti mit tekintetek fontosnak? Illetve még sosem volt részem ugy oralban, hogy én adtam volna, ezzel is vannak fenntartásaim. Csak nem lehet annyira elrontani nem? :D Nyilván ne foggal essek neki a témának, de ezt leszámítva mire érdemes figyelni?

Köszönöm szépen!

18/L



2016. dec. 19. 23:25
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
100%

ha odaadó,szenvedélyes,kezdeményező

persze az ő partnere is legyen az


az orálról itt olvass,keress vissza

2016. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
szeressen szopni és szeresse seggbe is.
2016. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Anál.
2016. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy az análtól lesz jó egy csaj. Legyél kezdeményező s ha valamit csinálsz azt azért csináld mert szereted ...ettől neki is jobb lesz

Persze még bele kell lendülni a dolgokba :) észre se fogod venni s egyre jobb és jobb leszel.

2016. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
4es vagyok :) az elmaradt h beszélj, mond el neki h h jó neked, s ne tettesd azt h élvezed...egyből észre veszik
2016. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Ha azt teszi, amit én mondok.
2016. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass a négyesre! Eleve milyen ember az olyan, aki "csaj"-ként aposztofál egy nőt? Hidd el nekem, egyetlen dolog van a világon, amitől egy férfi hanyatt dobja magát és az a segged.
2016. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem az análtol fog a parod jo szex partnerkent tekinteni rad. Hanem azert mert mikor egyutt vagytok akkor szeretkeztek szamomra ez az a resz amikor 100%osan erzem a parom es mindent meg teszunk annak erdekeben h jo legyen a masiknak az egesz titka az oda figyeles a szenvedely es az odaadas h szivbol csinald amit csinalsz. Hozza teszem 2.5 eve vagyok egyutt a parommal egyszer sem csinaltuk meg az anált es ha télikabatba meg olelem akkr is fel all neki mert valamiert kivan. Es nyilvan nem az anal miatt. Ne hallgass arra aki azt mondja h az anal. Viszont ha jol szopsz azt tenyleg szeretik. 18/L
2016. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 4+8-al.

Az anál egy olyan próba cseresznye lehetőség, amit vagy kipróbálsz vagy nem. Nem ezen fog (jó esetben) múlni az, hogy jó partner vagy e.

Akinél meg ezen az egy dolgon múlik, az meg számodra nem az igazi (főleg ha ellenérzésed van evvel kapcsolatban alapból vagy kipróbáltad és nem volt jó).


Szóval fontos a szenvedély, a kezdeményezés, csábítgatás, odaadás.

Fontos, hogy beszélgess a pároddal, mert van olyan férfi, aki pl nagyon szereti, ha a golyóit simogatják, fogják, kényeztetik, de van, aki nem szereti, frusztrálja és nem tud lelazulni tőle.

Ami a legfontosabb, hogy mindig legyen kommunikáció, hogy megbeszéld a partnereddel, kinek mi az ami jó, ami még belefér.

Csak így leszel jó partner, ha ismered a párod és a saját tested is!


N

2016. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
..., hogy ott van.
2016. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!