Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem tudom hogy hol azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom hogy hol azt olvastam, hogy önkielégítés közben nem lehet annyira fel izgulni mintha nővel szexelne valaki, ezért maszturbálás közben kisebb a pénisz (1-2cm-el kb) mint szex közben. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem figyeltem még ezt de a maják szerint 4 éve világvége is volt... Ezt is olvastam valahol
2016. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van benne igazság
2016. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak reménykedés, de nyilván nem mértem még punciban
2016. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van különbség élményben mindenképp. De hogy centiben?
2016. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes puszta önkielégítés folyamán teljesen erektált állapotba hozni, akkor bizony megeshet, hogy sosem láthattad és érezhetted még a péniszed teljes nagyságában és keménységében. Bár ez lehet, hogy csak a vérpénisznél jelentkezik, ugyanis az változik nagyot erekció folyamán, mert ernyedten kicsi.
2016. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz...
2017. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Az viszont igaz, hogy a hüvely 1-2 centit nyúlik, és kicsit tágul is, amikor a nő jól felizgul. Püff neki.

Node semmi baj, mert az átlagos női hüvely hossza 8,5 cm, és ugyan tud nyúlni, de sok nő nem kedveli, ha a méhszáját bökdösik, fáj neki. Ámde viszont vannak nem kevesen olyanok is, akik meg élvezik. Sebaj, mert a hossznál többet számít a vastagság. Ha jól ráfeszül a hüvelybemenet, az orgasztikus mandzsetta, az nagyon finom mindkét félnek. Sajnos, vannak tágabb hüvelyű nők, ráadásul a nemi izgalomtól a hüvelybemenet is kitágul kicsit.

No. Érted már? A farkad valószínűleg nem kicsi ahhoz, hogy a legtöbb nőnek elég legyen. De nem ez számít, hanem az, hogy van-e köztetek szerelem. Akkor ugyanis nincs méretprobléma!

2017. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!