Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarok lefeküdni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok lefeküdni a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is hosszú lesz.


A barátommal idén október elseje óta vagyunk együtt. Ő 21 én 20 éves vagyok.


Félek hogy kihasználna engem, mert egész nyáron kavartunk (pettingeltünk, illetve nekem akkor volt barátom vele volt szex is és miatta nem lehettünk együtt) és közben ő egy másik lánnyal is kavart, ezt titkolta, utólag derült ki. Utólag az is kiderült hogy ez a lány is csak a pettinget engedte neki..


Aztán én szeptemberben elhagytam a volt barátomat és összejöttem a mostanival. A lánynak tudtára hoztam hogy járunk, kikészült és többet nem volt kíváncsi a pasimra. Viszonylag jól megvagyunk azóta viszont a vaginális szexet nem engedem neki mert félek hogyha megengedném akkor ki tudna használni. Azon kívül mindegyhogyan kielegítem. Kéz, száj akkor amikor kéri néha anált is engedem bár az nem a kedvencem és az ritkán van..


Szerintetek pinába meddig ne engedjem? Ő azt mondta vár rám amíg én is akarom, de idézem: ,,azért már jó lenne".


Bunkó válaszok nem érdekelnek, csak építő jellegű hozzászólást várok!!



2016. dec. 23. 10:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
100%

Na most kapni fogom a negatívat de leírom.

1. A petting, amit akkor csinàltàl vele, mikor baràtod volt elég pontos képet ad, hogy te mennyire vagy megbízható

2. Ha csak szexet akarna, akkor màr rég dobott volna, és nent volna a màsik lànyhoz

3. Ha 1 évet vàratod akkor A.vagy dob. B.elvakult

2016. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
seggbeszajba mehet de mashogy nem :) nagyon jopofa szosszenetek vannak itt.
2016. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Ha lefekszik mássál akkor az úgyis kiderül és én is lefekszek mással (a külsőm megvan hozzá hogy azonnal tudjak valakit keríteni ha kell) és megmondom neki hogy most történt és ő meg ennyit nem ért nekem hogy ezt egyszer is megtegyem vele. :)


Szóval ez nagyon rossz ötlet.

2016. dec. 23. 12:45
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg nem kamukérdés (bár hiába mondasz mást, 95%, hogy az), akkor rettenetesen csekély IQ szinted van, ritka nagy idióta vagy...
2016. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem kamu, és nem érdekel hogy mit gondolsz. Építő jellegű válaszokat vártam szóval egyáltalán mi keresnivalód van a posztom alatt te észlény??
2016. dec. 23. 12:53
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Análisan nem használ ki?
2016. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetes ez a topik b**zmeg.
2016. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy évet egyik férfi sem képes várni a lányra. Nekem November 24.-én lett kapcsolatom. És azóta 2-szer le is feküdtünk egymással. Egy hónap sem telt el..(Én 18 vagyok párom pedig 19) Ha megfogadsz egy tanácsot akkor hagyod magadat vagy ha nem akkor elhagyod Őt és keresel más valakit!!
2016. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Análisan nem mert elmondása szerint az neki nem olyan jó érzés mint ha oda tenné. Elmenni egyszer sem tudott még úgy.Petting meg jó-jó, de kevés és pasinak egyaltalan nem olyan jó mint ha bedughatná :)


Amúgy meg kénytelen lesz egy évet várni ha velem le akar feküdni, mindenképp. Csak hát a végén vagy lefekszünk egymással vagy nem..

2016. dec. 23. 14:00
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
A francokat vár. Ezt el is hiszed? Ne legyél már naív.. Amikor nem voltatok együtt akkor is kavart melletted másik lánnyal.. Szerinted most nem jár össze egy másik csajszival dugni? 22 L
2016. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!