Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak, akik normális tisztelettudóak, nem zavarja, ha a barátnőjük 23 évesen szűz és hosszabb távon is hajlandóak óvszerrel védekezni?

Figyelt kérdés

Hosszabb táv alatt éveket értek, a lány nem szedhet tablettát és nem is akar.

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. dec. 26. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Léteznek, persze.Én is ilyen voltam.Csak hogy amint jön egy jobb, vonzóbb pali, már ugranak is a nők a farkára.Ha te egy kivételes eset vagy és nem tartozol ezek közé a nők közé, akkor elnézést kérek tőled.
2016. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Leírom, hogy nem zavarna ha szűz és, hogy hajlandó lennék gumit használni, főleg mert egészségügyi problémái vannak a lánynak. Néha annyira nem értem a lepontozásokat... :D
2016. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik. Minden azon múlik,hogy mennyire erős a kötelék.A szerelem nagyon az!
2016. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Tiszteletben tartanám, a 23 éves szűnek meg még külön örülnék is, esküszöm :D
2016. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon izgat amúgy hogy szűz vagy még.Tudom hogy ez nem éppen értelmes válasz, de úgy éreztem el kell mondanom, az előző kommentelőn felbátorodva én is el akartam ezt mondani.Úgy bánnék veled mint egy hercegnővel!
2016. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!