Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végignéznéd egy vadidegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végignéznéd egy vadidegen pasi önkielégítését, pl. próbafülkében?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen titkos vágyam:) Kíváncsi vagyok, ez mennyire számít "extrémnek". Mármint én lennék a férfi, aki csinálja magának és kizárólag lány-nézőközönséget tudnék elképzelni.


Nektek vannak hasonló vágyaitok?


2016. dec. 28. 09:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
79%
Én végig nézném 😅
2020. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves és konstruktív hozzászólásokat:)


Igen, ez valóban nehéz. Ráadásul egyébként - akármilyen fura - töknormális pasi vagyok:) De azért nem adom fel..

2020. márc. 22. 16:28
 63/65 anonim ***** válasza:
77%

.... hihetetlen milyen emberek (nők) vannak.

Egymásra licitálva izgatja őket egy olyan dolog, ami egyébként bűncselekmény.

A szó legkonkrétabb értelmében.

És minden nő úgy csinál, mintha ilyen helyzetben, minimum egy Jason Statham kényeztetné magát az orruk előtt.

Hát nem.

Ilyen helyzetbe, nagyrészt vszeg Retek Béla, fogatlan közmunkás megy bele, esetleg Fröccs József, hivatásos hajléktalan, miután belenyúl a hetek (hónapok) óta retkes, hugyos gatyájába.

Persze, lehet még szerencsétlen, pálott szájú informatikus, aki egyszer volt eddig életében nőben. De 9 hónap után kijött belőle.

...és nem biztos, hogy ilyen próbafülkébe érett, vagy éppen szexuálisan erre nyitott nő fog benézni.

Járhat arra 11 évesen kislány, (akinek beleég az egész agyába,és ez számára szex abuzusnak számít), vagy mehet arra 80 éves nagymama, terhes nő is.

Szóval, ilyen helyzetben az lenne a legjobb, ha az illető hölgyet kísérné a barátja, (lehetőleg legyen izmos, és ne túl intelligens) és amikor meglátják, hogy bent Ganéj Béla veri a ....tam-tam-ot, akkor korrekten letépnék a faszát, és beleállítanák a hátába zászlónak....

2021. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
76%
Próbafülkében? Rendőrt hívnék.
2022. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
69%

Én nem rendőrt hívnék.

Hanem egy 150 kilós "színhús" embert, aki besegítene a kis csírának, és jól megcibálná neki ....csak a könnyítés végett.

Aztán! ha már úgyis próbafülke, és ruhaüzlet, ráadnék a kis idiótára egy ballon kabátot, és kizavarnám a parkba, hogy ott mutogassa magát. Mondjuk,az apja már lehet, hogy ott lenne, konkurenciának, hiszen mégis, biztos volt kitől eltanulnia a "férfiasság alapjai"leckét

2022. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!