Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is szoktatok unalmatokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok unalmatokban ertekeleseket irni a rosszlányokon a lanyokrol vagy csak én?

Figyelt kérdés
oszt sose voltam egyiknél se, söt még szuz vagyok.
2016. dec. 28. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem még eszembe sem jutott, de vicces. :D

És megmaradnak az értékeléseid? Nem törlik?

2016. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem torlik, viszont az egyik beallitotta h senki ne tudja öt ertekelni
2016. dec. 28. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én nem vagyok ilyen tahó.
2016. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
3. Miért tahó? Nem mondta, hogy rossz értékelést ír.
2016. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Akkor is tahó, ha jó értékelést ír, vagy akármilyen értékelést, ami nem felel meg a valóságnak - ugyanis hamis képet alakíthat ki a prostiról a leendő makktársakban. (De ne legyenek illúzióink, a kérdező szinte biztos, hogy negatív trollkodásokat ír be.) Ez egy undorító szokás - pillanatnyi szórakozása kedvéért másoknak okoz kárt.
2016. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla, hogy akár az oldal kérné a látogatóit, hogy ezt ne tegyék. Olyan egyszerű a rendszer, hogy bárki, aki regisztrál, azt ír és oda, amit és ahova akar.

Nem számít se bűncselekménynek, se semminek. Nem tiltja semmi. És semmi nem is akadályozza.

2016. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se mondtam, hogy bűncselekmény, csak azt, hogy tahóság. És igen, valóban lehetne azt a rendszert csinálni, hogy a Rosszlányokra csak úgy lehet értékelést írni, hogy előtte az oldal tulajának lakására elmész, és retina- és ujjlenyomatszkenneléssel igazolod a személyazonosságod, plusz videóval azt, hogy tényleg együtt voltál a prostival. De a jelenlegi módszer sokkal kényelmesebb mindenkinek - viszont feltételezi, hogy az oldal felhasználói jóhiszeműen járnak el. Ha ehelyett az ilyen kérdezőfélék elkezdik összetrollkodni az egészet, azzal mindenkinek rossz lesz - persze lehet, hogy ez őt nem érdekli, de amikor 10 év múlva még mindig szűz lesz, és már vágyna egy kiadós szexre, akkor sajnálni fogja, hogy hozzá hasonló trollok tették tönkre az értékeléseket.
2016. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!