Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak (24) merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak (24) merevedési zavarai vannak, ez pedig már az előző barátnőjénél is előfordult. Én viszont még szűz vagyok, nem igazán tudom, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a lelki támogatásra gondoltam, mert az megvan. Köszi :)

2016. dec. 28. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez így rohadt nehéz lesz, mert nincsenek még pozitív tapasztalataid, tehát az önbizalmad sérülhet.


Amúgy derítsétek ki pontosan hol van baj. Orálnál is, ha nem, akkor csináljátok azt kezdetben pl.

2016. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyetek péniszgyűrűt,de ne rezgőset az nem jó,és minél kisebbet. Amúgy szerintem izgul,feszélyezve érzi magát.
2016. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Kézrátéttel, vagy doki...
2016. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy biztos, ha éjjel, vagy reggel vanbspontán merevedése, akkor nincs szervi baja...ha így van, akkor izgul, vagy szorong, szóval túlságosan rágörvsöl a szexre...ilyenkor ki kell iktstni a teljesítménykényszert és működni fog..
2016. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Idő, nálunk kb 1-2 hónap alatt oldódott meg, egy jó kapcsolatban megfog oldódni, 1-2 hónap után pedig folyamatosan fog javulni a teljesítmény is, de rengeteg kitartás kell majd neki


Sok sikert számotokra

2017. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kamaro válasza:
19%
egy kis pia,mélytorkozás profimódon,vagy Popsiba engedd neki,meg legyél te a domináns szóval te irányits
2017. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!