Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondjatok perverz vágyakat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok perverz vágyakat, ötleteket, fiúk lányok egyaránt. Hogy miért? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap egy itt regisztrált személytől jó tanácsokat kaptam és sikerült a párommal beszélgetnem hát hál isten vannak vágyai de mind kettőnket érdekelnek ötletek :) 26/F
2017. jan. 5. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a legnagyobb vágyam a 2 pasi 1 csaj felállás ;) remélem, sikerül egyszer összehozni

20f

2017. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az, hogy leszopjak egy fiatal pasit, miközben egy szűz lány nézi.

F

2017. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 pasi.

Plusz szűztelenítenék egy fiút.

2017. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Leszopni egy szexi shemale csajszit
2017. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy vörös nő fekete fehèrneműben
2017. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Merészek vagytok és mindegyik tetszik de olyanra gondoltam amit a párommal tudunk ketten csinálni :D
2017. jan. 5. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:
leszopnék énis egy jo shemalet és a számba engedném
2017. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Öltöztesd fel az ártatlan hófehérkének vagy bármilyen mese figurának, vidd ki az erőbe egy vadász vagy erdész házba. Te pedig öltözz fel a vadásznak vagy bármi másnak. Keresd fel hófehérkét, kérezkedj be a háza egy éjszakára, a többit pedig a te perverz fantáziádra bízom. Vagy játszatok Jancsi és Juliskásat. :)
2017. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kipróbálnám, milyen ha több pasi keményen megszopat.

Vagy kipróbálnám amit itt a lánnyal csinálnak: [link]

2017. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy csinos fiatal lánnyal elmenni színházba, bálba, vagy valami hasonló elegáns helyre úgy, hogy közben benne egy távirányítós vibrátor van. Persze az irányítója nálam és az est során tekergetem kapcsolgatom, kényem kedvem szerint, a csajnak meg meg kell próbálnia normálisan viselkedni az est során.

Persze amikor vége van akkor valószínűleg kifacsarna a felgyülemlett vágytól. De nem bánnám.

Csak még megfelelő partnert nem találtam hozzá.


https://www.youtube.com/watch?v=JPkVgoC5YPI

valami hasonló szituációban...

2017. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!