Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen gyakran történi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen gyakran történik meg az veletek, hogy saját ihletésre találtok ki valamilyen perverz dolgot, amit ki is próbálnátok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a testemet szeretem mutogatni, otthon öcsém előtt van hogy direkt bugyiban járkálok, suliban meg úgy öltözködök, hogy minél többet mutassak. Ma például egy fekete cicanaci volt rajtam, amin átütött a tanga, és az egyik fiú be is kiabálta szünetben, mikor felkeltem, hogy "na, tudom mire verem ma".:D
2017. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újat nem tudok kitalálni. Egyebek gyakran jutnak észbe-ha szabad így nevezni:)
2017. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!