Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi volt a legmenőbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ROSEMARY1124 kérdése:

Nektek mi volt a legmenőbb maszti a legfurább helyen?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt egy fán a kertünkben ott senki nem láthatott meg mert egy régi elhagyatott park elkeritve de azert fura volt..:)

2017. jan. 6. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
autómosóban egy gyors menet
2017. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer a budai vadaspark egy szkláján csak úgy kiáll a a szélére. Egyszer.
2017. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régen az iskolában a wc ben, később a munkahelyemen,nagymamámnál :D most ezek jutottak eszembe de még lenne pár dolog
2017. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Strandon a vízben.
2017. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vezetés közben, az autópályán... de félre kellett álljak, hogy befejezzem.


Még tiniként a nappalinkban, anyám mellettem éppen bealudt a tévéműsoron.


Munkahelyen egyszer késő este, amikor már csak én voltam bent, a legszexibb kolléganőm székében ülve. (Itt már azért én is kicsit perverznek éreztem magam.)


(F)

2017. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vezetés közben már én is csináltam. Azonkívül munkahelyen szintén.

Meg erdőben, út szélén. Majdnem lebuktam, épp arra biciklizett egy fiatal csajszi.

2017. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetemi előadáson, egy lépcsőzetes előadóban a hátsó sorban, előttem sokan ültek, rengeteg olyan csaj akiknél esélyem sem lenne...

Olyat élveztem, hogy szerintem meghallottak ahogy a kilövellő ondó a padnak csapódik...

:D

A másik barlangászás közben volt, a Budai hegyekben van olyan barlangjárat aminek ha jól emlékszem gilisztajárat a neve, szűk csövecskék és járatok. Ismerősökkel mentünk és az egyik srác hozta az aktuális szexpartnerét na ő volt az utolsó előtti én meg az utolsó. Mit ad isten beszorult, és mi próbáltuk előre vagy hátra kiszedni a szűkületből. Nem jött össze, így akik elől voltak közülük 2 en elmentek karbantartókért, de volt bő 40-45 perc amíg kiérnek, én meg miközben hátulról próbáltam tolni, persze, hogy jól letapiztam.

Volt negyven percem és az, hogy ennyire ki volt szolgáltatva nagyon felizgatott így kivertem rá.

Lőttem is pár képet magamnak arról, ahogy a kis feszes feneke mellet van az ágaskodó farkam. Tudjátok csak úgy emléknek.

2017. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!