Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szerintetek 10 fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek 10 fiatal (18-25 éves) pasiból hánynak van 17 vagy annál nagyobb pénisze?

Figyelt kérdés
Már annyiszor elhangzott ez a pénisztéma a környezetemben, hogy kezdem elhinni, hogy azok a nagy darab, magas, izmos testű önbizalomtól duzzadó fiatal kanok tényleg nem a levegőbe beszélnek és valóban nagy dákóval rendelkeznek. Márcsak magamból kiindulva is, hiszen nekem egy genetikai hulladékként is (170 centi és 53 kiló vagyok) azért így is 16 centi hosszú a pélóm (igaz vékony), ami állítólag egy kicsivel az európai átlag fölött van, pedig az alkatom alapján azon se lepődnék meg ha csak 13 centi lenne. Akkor egy genetikailag sokkal jobb adottságú férfiasabb/érettebb/fejlettebb fiatalembernek miért olyan elképzelhetetlen, hogy legalább 17 centis farka legyen? Sokan meg automatikusan azt mondják, hogy "óh, persze, biztos kamuzik". Azt kérném, hogy csakis csajok válaszoljanak, kifejezetten azok, akik sok pasi ágyában megszoktak fordulni. Csakis a ti véleményeiteket fogom hitelesnek tartani! Bár tudom, hogy bárki bekamuzhat egy választ, de légyszi mindenki válaszoljon őszintén így legalább most a férfi társaim is meg tudhatják az igazságot. Senkit nem fogok lepontozni, de könyörgök, tényleg csak csajok válaszoljanak és őszintén. Köszi.

2017. jan. 6. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-ből átlag 2
2017. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

20 éves vagyok de már évek óta 19 centis a péniszem....

A baráti társaságomon belül ha 10 srácból 2-nek van 17 vagy annál nagyobb pénisze akkor lehet, még sokat is mondok... De amikor kiderült, hogy nekem mekkora van akkor csomóan jöttek oda, hogy kamu meg mittudomén aztán amikor arcon csaptam vele őket már elhitték xDD

2017. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12-es válaszoló vagyok

A pénisz mérete adottság kérdése... teljesen random, hogy kinek mekkora lesz... én is 170cm vagyok és ahhoz képest a 19 centis dákó hát hogy is mondjam, mintha egy gólem farkát odaszerkesztették volna :D

2017. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es még mindig

Szokták mondani, hogy kis ember nagy bottal jár... hát ez nem minden esetben igaz mert tudok kivételt de mi jól jártunk és ez a lényeg :D

2017. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10-ből 3, nő vagyok amúgy. Egyébként én köszönöm, nem kérek 17 fölötti méretet!
2017. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Húsz évig voltam együtt a szeretőmmel, aki kifejezetten örült, hogy nekem csak 15 centis, mert a méhszalagjai fájtak, ha a hüvelyét hosszabb farok feszítette. Azonkívül egy hosszabb farokkal nem egyszerű olyan nőt találni, akibe minden pózban jól befér; amikor a lábát a nyakadba teszed, sok nő ellenkezik. Egyáltalán: az átlagnál nem sokkal hosszabb szerszámot mindig tövig lehet dugni, amikor az alhasi érinkezés jól ingerli a csiklót.

Az átlagos hüvely hosssza 8 cm, ezt jó tudni, és azt is, hogy a farok vastagsága sokkal többet számít. Az ún. orgasztikus mandzsetta feszülése mindkét félnek fontos. Természetesen vannak nagyobb méretű nők, ők ennek nem szoktak örülni, mert az átlagos pasik csak "harangoznak" bennük.

Szóval 15 centivel jó esélyel vitézkedhetsz a fegyvereddel, de még ennél kisebb se dráma, ha hozzáteszel egy kis ügyességet, és főleg törődést. A szenvedélyes szerelemben pedig nincsenek méretgondok.

2017. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

170 cm törpe


14-15 cm

2017. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!