Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom elvárja azt, hogy én leszopjam viszont ő meg 1x sem volt hajlandó kinyalni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 23:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
egy önző g eci. le ne szopd!!
2017. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem egyértelmű a többség véleménye. Egy önző, egoista kis majom, aki csak ürítésre használ! A fogalmat, hogy szeretkezés, kölcsönös örömszerzés, még hallomásból sem ismeri! Neki legyen jó, a többi baromira nem érdekli. Neki erre kellesz. Ennyi! Elfogadod és kiszolgálod továbbra is, vagy lecseréled egy olyan hapsira, aki szeret és akinek fontos a te örömöd és élvezeted is.
2017. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Hogy szeretne ha mèg sose probálta ...a másik meg h adjak nki időt ...Mennyit ? Mar több mint fèl ève beszèlünk rola de semmi
2017. jan. 7. 11:55
 24/30 anonim ***** válasza:
87%
Te meg ostoba vagy ,ha leszopod..
2017. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg fél tőle, nem is tudja milyen, így nem hiányzik neki. Ezzel nem lenne baj, ha nem várna tőled sem orális szexet. Mert ismerek párokat, akik nem csinálják mert nem a vilaguk. De ha te szeretnéd és ő pedig téged szeret, akkor illene legalább megpróbálnia. Főleg mert ez nagyon élvezetes tud lenni és egy rendes pasinak nagyon is számít, hogy a lány is élvezze a dolgot... :/ Te se csináld neki, lehet meggondolja magát... :D

(Nekem volt pasim aki rendszeresen álomomból ébresztett és nem hagyott aludni egész éjszaka , mert folyamatosan nyalhatnekja volt, kívánok neked is ia egy hasonlót!!)

2017. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
11%

Ez édekes hogy ilyen egyöntetűen ugyanazt írjátok... Nekem a mostani a második komolyabb kapcsolatom, aki egyszerűen undorodik tőle... Az előző maga se tudta megmondani miért, a mostani azt mondja szaga van, hiába mosom meg előtte rendesen.

Ja és ők még szájra puszit se hagytak, miután akár csak egy puszit nyomtam rá, csak fogmosás után. Eleinte ez bosszantott, de mára már megszoktam (főleg hogy a mostani már a 2.), sőt már nem is hiányzik.

Lehet hogy önzőek, nem tudom, elfogadtam, ez legyen a legnagyobb probléma köztünk.


Jöhet a lepontozás

2017. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
40%
én segíthetek a problémádon ;)
2017. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
82%
Mert önző, te meg elfogadod így.
2017. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én szívesen nyalom ki a barátnőmet, és nem várom el cserébe hogy leszopjon. Ennek ellenére meg szokta tenni.
2017. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Dobd ki gyorsan és keress egy normális pasit, akinek fontos, hogy a barátnője élvezze a szexet.
2019. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!