Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz az hogy csak nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az hogy csak nagy farkú srácokkal élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
19/L
2017. jan. 7. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem gaz. En meg tulsulyos lanyokkal nem tudnek lefekudni. Mindenkinek van valamilyen igenye. Meg kell talalni hozza az alkalmas partnert. Ezen senki nem akadhat fent.
2017. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz :) Nem te tehetsz róla.
2017. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Szíved joga.

Én úgy vagyok vele bárki csinálhat bármit,ami a kedvére van ,amíg az másnak közvetve,közvetlenül nem árt.

2017. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Nincs azzal baj. :)

De mi számit nagy faroknak ami téged ki tud elégíteni? Nekem mondjuk 17-17,5 cm. Az neked elég lenne az élvezethez?


20/F

2017. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 RRR ***** válasza:
76%

nem

a lényeg,hogy élvezd

de zanza farkúakat azért ne alázd meg!

2017. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
18+ centisre gondoltam
2017. jan. 7. 10:11
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem gáz 21/5 :)
2017. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Belevaló lány vagy! Tetszik hogy nem ijedsz meg a nagy faroktól.
2017. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem ez a gáz, hanem az, ha ezt valaki alpári stílusban közli mondjuk egy partnerével, akinek kicsi van, megalázza, vagy lenézi. Egyébként próbáltad már kicsivel, aki igyekezett is, szóval hosszú előjáték, és tudta, hogy melyik pózokban van jobb helyzetben? Nem támadásként kérdezem, csak sokan nem ismerik a saját testüket, vagy alapból önzőek az ágyban, és ilyen szokták a lányok ráfogni a méretre. Persze, ha neked volt ilyen is, akkor nem szóltam, csak jelzem, hogy lehet megfelelő partnerrel nem lenne akkora a különbség két méret között, csak eddig nem találtál ilyen partnert. 23/F
2017. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz, de elég kicsi az esélye, hogy eddig csak nagyobb farkú palijaid voltak a statisztika alapján. Ha mégis, akkor pedig az életformádra enged következtetni, hogy csak erre hajtasz...:D Ugye nem kell megneveznem ezt? :O Van egy ilyen dolog, ha majd igazán szerelmes leszel valakibe, nem fog zavarni, ha nincs 18-as farka.
2017. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!