Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem képes elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamerke kérdése:

Miért nem képes elélvezni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve eggyütt vagyunk! 1 hónap után jutottunk el odáig hogy ujjazhattam! Mikor elösször csináltam neki azt mondta majdnem elment de mégsem tudott! 2 hónap után lefeküdtünk de mikor eljut a odáig hogy elélvez hirtelen a semmibe eltűnik az érzés mintha bem isblett volna! Szoktam nyalni,ujjazni aktus közben is de egyszerűen nem képes rá hogy elaléljon. Aztmobdta ha magának csinálja ugy sem sikerült még soha. Van mikor 1,1 és fél órán át csináljuk de semmi! Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Tudnátok segíteni?

2017. jan. 7. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját magát sem tudja eljuttatni a csúcsra, akkor hidd el, nem veled van a probléma. Többet kéne próbálkoznia egyedül, masztizással. A női orgazmust a legtöbbünknek tanulni kell, kitapasztalni. Amíg neki fogalma sincs, milyen technikával a legjobb számára, addig te fejre is állhatsz... Elképzelhető, hogy gátlásai vannak, nem tudja elengedni magát a szexualitásban, akkor se, ha egyedül van és magának csinálja.
2017. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban, valószínűleg lelki oka van, hogy ha egyedül van, akkor sem "tudja mmegengedni magának az orgazmust".

Lehet, hogy vallásosan nevelték, vagy a családja alantasnak, vagy tabunak tekintette a szexet. Nem tudom, én is csak találgatok. Ezekről próbálj vele beszélgetni.

2017. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz orulni a valasznak, de neki kell rajonni, hogy mikent tud elelvezni. Ehhez sokat kellene masztiznia, es hagynod kellene, hogy egy tapasztalt srac is nehanyszor megdugja, akar harmasban.
2017. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2: ez is lehet, de több más oka is lehet.

Pl. hormonalis probléma, vagy anatómiai okok.

A nők 5-10 százaléka orgazmusképtelen, ehhez képest a szexilogia meg mindig a sötétben tapogatózik e téren

2017. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!