Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet olyan barátnőt találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan barátnőt találni aki elfogadja a lábfétist? Hogy/hol keressem,? Vagy először jöjjek össze vkivel es utána kedveltessem meg vele?

Figyelt kérdés
Eddig, ha így indultam neki hogy labfetisem van, elutasítottak többségében. 1 bnom volz kibékülve ezzel de ő se engedett sok mindent. Ha meg benne vagyok egy kapcsolatban, kockaztatom az egeszet.ha bejelentem. Tisztáznám természetesen nem csak a lábán szeretnék lógni, de persze nem szeretném ha emiatt kizáró ok lenne. Mit tegyek? 18f

2017. jan. 7. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális dolog, jó ha az elején tisztázod hogy izgat ez a téma de nem csak azzal foglalkoznál, szinte minden nő szereti ha kényeztetik kicsit akár a lábait egy hosszú nap után.

Ha normálisan állsz a témához és lassacskán adagolod a lánynak biztos nem lenne kizáró ok.:)

2017. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valami nagyon durva fétis, sokan elfogadják, ha nem is élvezik. Egy szerelmen alapuló kapcsolatban simán elővezethető, lehet az előjáték része. De kereshetsz célirányosan is, ha csak szexkapcsolatra, meg kizárólag az ilyen jellegű vágyaid kielégítésére hajtasz. Nem lesz egyszerű nyilván, de idővel sikerül.
2017. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb érd el, hogy szeressen, utána már mindent el fog fogadni.
2017. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat fiúk lányok. Várom a továbbiakat is.
2017. jan. 7. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mik a vágyaid. Vannak amiket egy kapcsolatban megengednék vagy belemennék de még szerelemből se mindenbe. Ha az elején közlöd ettől függetlenül se biztos hogy belemegyek a kapcsolatba. Attól függ mennyire kelted fel az érdeklődésemet.
2017. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hogyan kezeled a nőt.

Ha azt érzi, hogy ő csak a lábak tartozéka akkor nem fog működni.

Ha normális a kapcsolat és a szex is, megspékelve egy kis játékkal a lábakkal azt nem hiszem, hogy elutasítaná a partner. Mindenkinek van egy kis flúgja, és ez nem olyan speciális. Legalábbis nálunk működik.

Érdekes, hogy azok a férfiak akik a nagy mellekért vagy fenékért vannak oda nincsenek annyira pellengérre állítva mint a láb/harisnya kedvelők.

2017. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kell keresni. én barátnőm is olyan hogy mindent bepróbál, és ha látja rajtam hogy valami tetszik azt csinálja.
2017. jan. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
A lényeg, hogy ne ess túlzásba,mint a lábfétisesek többsége. Ha csak az érdekel,az taszító. Az a szagolgatás,lábszag szeretete, talpnyalást szintén kevesen fogadják el, jogosan, de ha csak normálisan szereted, simogatod, az úgy OK.
2017. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nelem volt egyszer egy lábfétises barátom de csak a kapcsolatalatt derült ki.

Elöször csak simogatta, utána már egy puszit is adott rá... mindig addig ment ammedig nekem jó volt. A végére már én kértem, hogy csinálja

2017. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a szagolgatás,lábszag szeretete, talpnyalást szintén kevesen fogadják el, jogosan,"


Jogosan? Miért jogosan? Világosíts már fel, hogy mi indokolja, hogy a seggnyalást, vagy az anális szexet senki nem veti meg, de a láb nyalogatását, na azt aztán igen. Az sokkal undorítóbb, mint puncit nyalni, ahonnan pisi meg vér folyik.


"de ha csak normálisan szereted, simogatod, az úgy OK."


Értem, szóval majd te (vagy akárki, akinek a nevében beszélsz) fogod meghatározni, hogy mi az, ami még "OK".

2017. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!