Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen érzés egy fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen érzés egy fiút orálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés

És még arra lennék kíváncsi hogy legelsőnek nem voltál rosszul (hányinger)? Hány éves korodban próbáltad ki ?

Légy szíves kort is írjatok.


2017. jan. 21. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress rá,sok ilyen kérdés van már itt.

Nem,mert nem erőltette.Nyugiban kivárta,amíg én akartam megtenni.

18/19, nem tudom már.

2017. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki rosszul lesz az első szopástól, az valószínűleg azért van, mert a farok (és tulajdonosa) ápolatlan. Vagy éppen olyan vadbarom, hogy erőszakkal mélytorkoztat. Normál esetben nem szabadna rosszul lenni tőle.
2017. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Elsőre 20 évesen. Csak attól tartottam, h béna leszek, de a srác nagyon türelmes volt. Elsőre nagyon elfáradt az állkapcsom, es nagyon sok ideig kellett csinálnom, h a párom elmenjen. Persze pár alkalom alatt belejöttem, csak gyakorolni kell. Ja es sose éreztem rossz ízét, talan egyszer, de az se volt undorító....
2017. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Exszel szar volt, mert eröszakoskodott (24év)...


A párommal.ellenben szuper, élvezi, és ha kicsit durvul is, sem zavar, mert egyébként tisztel (27 vagyok), és ö is kielégit.

2017. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek a jelenlegi párommal csináltam.

Nem erőltette, jött a dolog magától :)

20 éves voltam.

2017. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!