Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még nő, aki ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még nő, aki ennyire szeret sz0pni?

Figyelt kérdés

Sajnos csak egy volt eddig aki ilyen volt, de leírom hátha más is tapasztalt ilyet. Én azóta se élveztem ennyire a szexet! 69ben rám feküdt és szinte szó szerint megerőszakolt, elélvezés után is folytatta. Hogyha kiakartam venni szájából ráharapot makkom alatt és nem engedte kivenni. Simán 1-1,5órán át folyamatosan szopott(többször élveztem el, de folytatta). Golyóimat is markolta meg szivogatta, stb. Mikor hangos voltam, mert olyan érzékeny lett már a makkom meg ahogy a fitymát hátrahúzta már fájt akkor még karmolta is a hasam, combom, stb.

Elég sokszor volt, hogy másnap alig bírtam pisilni annyira érzékeny lett a farkam, szinte a makkom finoman felhúzva is fájt. Én nagyon élveztem ahogy nem tudtam tenni szex közben az ellen semmit, hogy ne fogazza, húzza, szopja, harapja szét a farkam.


Másnak volt ilyesmiben része? Vagy más ismert ilyen nőt?

Eszméletlen brutál jó érzés volt!



2017. jan. 21. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Jaj hát mindjárt annyira megsajnállak hogy eldörzsölök egy könnycseppet kedves kérdező........:)
2017. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt ilyen "éhes" csajhoz részem, de mindenképp érdekelne. De biztos vagyok benne, hogy van még ilyen nő :)
2017. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Peeersze, nagyon jól hangzik, hogy egy csaj "megerőszakol", szétharapdál, karmol és a végén már annyira érzékeny a makk, hogy fáj. Ha találok egy ilyen dilis libát aki ezt akarja tenni velem majd tovább irányítom hozzád....
2017. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az orális szexet vadan de az egy óra folyamatos szopás szerintem zsibbasztó. A páromnak 20 perc után ég.
2017. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én imádok... nekem is volt, hogy szünet nélkül többször beleélvezett a barátom/ partnerem (2 ilyen is volt) a számba, imádom csinálni, attól pedig számomra semmi nem izgatóbb, ha a pali hangosan élvezi. Nem irdítozásra gondolok nyilván.
2017. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21/L
2017. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!