Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak nagy része még ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része még ma is csak azzal foglalkozik, hogy meg legyen a saját orgazmusa és nem törődik a nő szexuális kielégülésével?

Figyelt kérdés

2001-es könyvet olvasok, ahol azt írják, hogy akkoriban még sok nő panaszkodott ez miatt.

Ez változott mára?


2017. jan. 22. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Hülyeség, ez sose volt így.

A nők és férfiak között is egyaránt van ilyen, de nem mérhető...

2017. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2001 a kiadás éve vagy az írásé?
2017. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk ma 2:1 lett a páromnak...

Akkor szted?

39f

2017. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igaz nem is néztem meg alaposan a dátumot: az előszót írták 2001-ben, második kiadás.
2017. jan. 22. 15:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már huszonéve élek szexuális életet, de már az elejétől kezdve mind a mai napig el nem tudom képzelni, hogy a páromnak ne legyen jó...ha előbb elmegyek, megoldom, hogy aztán minimum egál legyen...szóval nem igaz...
2017. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat az, a kérdés lehet arra vonatkozik, hogy neked egyáltalán nincs vagy csak ritkán van orgazmusod? A megoldás szempontjából egyáltalán nem mindegy. Egyébként milyen a szexuális együttlétetek, rendszerint?
2017. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem rám vonatkozik a kérdés:)

Csak olvastam egy ilyet, hogy régen 10-20 éve még arról panaszkodott sok nő, hogy a férfiakat csak a saját kielégülésük érdeli (van olyan sorozat is ami ezt a hozzáállást figurázza ki)

Azért kérdeztem h ez ma is jellemző-e?

2017. jan. 22. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az idő számít. Vannak emberek, akik általában foglalkoznak a másikkal, és vannak akik nem. Akik általában foglalkoznak a másikkal, azok fognak törődni a nő kielégülésével. Csak meg kell találni aki ilyen, a többivel meg nem kell foglalkozni. Ennyi.
2017. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig jó a tapasztalatom ezen a téren, egyetlen kivételtől nincs okom panaszra. De az a pasi alapból szörnyen önző, egoista, énközpontú, nárcisztikus f..zfej volt. Kisebb csoda hogy fél évet lehúztam vele. Amelyik pasinak alapból olyan a természete, hogy figyel a másikra, törődő, az az ágyban is odafigyel hogy előbb a nőt rendezze le. :)
2017. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
persze mivel a szaporodás az állatoknál is így van
2017. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!