Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok titeket zavar hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket zavar hogy a ferfiak ennyire oda vannak a melleitekert vagy inkabb orultok neki?

Figyelt kérdés
vagy jobb lenne ha nem tetszene nekik egyaltalan??? es jobb lenne nektek olyan cici ami a ferfiaknak van vagy jo nektek a nagy is???

2017. jan. 24. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez milyen fogyatékos kérdés?
2017. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miert lenne az??? el tudom kepzelni hogy vannak lanyok akik utaljak a melluket, attol fuggetlenul hogy nekunk pasiknak mennyire tetszik.
2017. jan. 24. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Fordítsuk meg a kérdést!


Fiók titeket zavar hogy a lányok ennyire oda vannak a farkatokért vagy inkabb orultok neki?

vagy jobb lenne ha nem tetszene nekik egyaltalan??? es jobb lenne nektek olyan farok ami van vagy jo nektek a nagy/kicsi is???


Elhiszitek, hogy jó vagy nem számít a méret, ha a csajotoknak tetszik, amit lát és élvezi, amit csináltok??


Szerintem is elég fogyatékos kérdés, igen...


Inkább, figyelj oda az órára... többet tanulnál...

2017. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jav. * fiúk
2017. jan. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de butasag megforditani a kerdest hisz a fiukat ez miert zavarna??? lanyokat sem zavarja hogy odavannak a puncijukert, viszont a mell mar zavarhatja oket hisz ok nem biztos hogy mindig elvezik ha a melkeiket babraljak plusz nem kenyelmetlen nektek nagy mell?? csak a lanyok szemszogebol probalom nezni a dolgokat.
2017. jan. 24. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, hogy odavannak érte. Nagyon nem vagyok kibékülve a melleimmel, de az mindig önbizalmat ad, hogy mennyire imádják és kényeztetik őket.

Nincs nagy mellem, szóval nem zavar, hogy ott van. Nos, hason feküdni már így sem kényelmes, de azt amúgy is ritkán szoktam.

2017. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar de nem örülök. Ha olyan mellem lenne mint egy pasinak eléggé nőietlen lenne. Akkor már csak tényleg a lábam közötti dolog különböztetne meg a férfi nemtől. 23 L
2017. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem eleve eleg kicsi a mellem, 75A. De sosem zavart, kifejezetten szerettem akkor is amikor meg nem volt baratom. Tobb ruhát kényelmesen fel tudok venni, elvagyok melltartó nelkul is, es tudok hason feküdni barmikor. :D Engem sosem zavart a mellem, sportos vagyok, igy nem csak ugy log a vakvilagba. Miota meg baratom van, o kifejezetten oda van a kis melleimert, szoval sosem változtatnék rajta. Nagyobbat meg plane nem akarnék.
2017. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!