Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz vagyok tényleg? Vagy sub?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok tényleg? Vagy sub?

Figyelt kérdés
szoval 24 éves lány vagyok és szeretem ha sex közben csunyán beszél velem a párom vagy ha leköp,hajhuzás is bejön szerinte ez nem normális dolog:( szerintetek és sajnos mikor kérem töle olyankor furán néz rám de meg teszi.. sztem neki is bejön... de tagadja
2017. jan. 24. 12:20
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
fojtogatás isbejön nagyon..
2017. jan. 24. 12:22
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez szerintem se normális. De van, aki erre gerjed...
2017. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon izgató, ha egy lány szereti ezt, és nyíltam meg is mondja, hogy szeretné ha így tesznek vele. Még izgatóbb, ha vissza is tudja adni. Lehet hogy perverz de nagyon izgató.
2017. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha téged ez izgat..

Mondjuk a hajhúzás,meg a csúnya beszéd,az nálam is beleférne.De a leköpés,meg a fojtogatás,az már másik szint. :)

2017. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Én a csúnya beszédtől viszolygok. Nem tudom miért, nekem nagyon nem tetszik, ha a lány kiabálja, hogy "bsssssz meeeg, verd belém a gcideeet". Egyszer volt ilyen csaj, hát nagyon nem szerettem ezt benne, a lány legyen az ágyban is szerethető, aranyos, akkor megy a dolog. Kis hajhúzás, meg fenekelés oké, mondjuk a pofozás nem. Ami még tetszik, hogy odanyomom a felhoz, de amúgy ez a max. A lényeg, hogy ne káromkodjon.. 23/F
2017. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*falhoz
2017. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
jó itt nem arra kell gondolni hogy agyon akarom magam vele veretni:) nem hanem szeretem ha használ és kicsit aláz...pl a számba köp vagy arcomta cicimre és szét keni ilyenekre gondolok :) tudom kicsit fura de ez van mindenkinek van vmi furcsasága nekem ez:S csak nem tudom hogy mi ez:)
2017. jan. 24. 12:55
 8/20 anonim ***** válasza:

Normális ugy nagyjából.

Ha mind 2szeretitek akkor hajrá.

2017. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja majdnem lemaradt. Izen sub vagy.
2017. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Tompadúr ***** válasza:

Nem vagy perverz nyugalom, csak szubmiddzív. :) Sok tapasztalatot szereztem össze a témát illetően. Sokat voltam ilyen lánnyal. Fenekelés, kötözés, folytogatás (nem őrült módra) köpés puncira/punciba/popsira/popsiba/szájba/mellre, káromkodás, élvezete megvonás, napi feladatok, análplug viselése stb :) Stb... Még sokáig sorolhatnám. Ezek nagyon élvezetesek tudnak lenni mindkettőnknek ha odafigyelés van a domináns fél részéről.

Szóval nyugi. Nem vagy unalmas, Ennyi ;)

26/F (mondhatni dom)

2017. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!