Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, volt olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, volt olyan hogy kikeztetek vkivel és lent meg hoppon maradtatok? Hm?

Figyelt kérdés

úgy értem nem megfelelő mérete volt. Túl kicsi volt neki vagy esetleg túl nagy.


mekkora volt neki ?


korotokat is írjátok , kösz


2017. jan. 24. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. De nem kezdtem ki vele Túl nagy és túl vastag volt neki. Nem tudom mekkora volt neki mert nem mérőszalaggal megyek az ágyba. Csak ránézésből tudtam, hogy esélytelen hogy " az " beférjen a vaginámba. Szóval maradt a petting. 23 L
2017. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hahh, párom első szexuális élménye is hasonló volt, egy fiú akivel régóta kavart és gondolta most átesik élete első orálján. Azt mondta amikor elővette a pasi, akkora volt, hogy nagyon hamar feladta és jóéjszakát kívánva ott hagyta :)


Velem amúgy egyszer előfordult, hogy baromi részegen rám mozdult egy csaj és mindenki erőltette, hogy vigyem el egy körre, pedig semmi kedvem és józanításom nem volt. Na a csaj nagyon próbálkozott, de nekem nagyon nem volt kedvem (és ez lent látszott is) ezért abbahagytuk és mentünk vissza inni. Ciki volt, de visszagondolva is azt mondom, hogy kicsit "kényszerből" voltam ott.

2017. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős csaj mesélte, hogy volt 1 srác, akivel sexig jutottak. Mikor betette, nem érzett semmit. Állítása szerint rém ciki volt, a srác utána még helikopterezett vele, mint valami alfa hím 😂😂😂 sex után, alvás félre fordulva 😎
2018. márc. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!