Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen "huncutsagokat" tudnank...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "huncutsagokat" tudnank csinalni baratnommel?

Figyelt kérdés
Baratnom atjon hozzam hetvegen, es szexen, szopason, es ujjazason kivul szeretnenk minel tobb uj dolgot kiprobalni, van tippetek?

2017. jan. 24. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Nyald ki, kötözd meg és szopasd megkötözve. Utána a szemét is kösd be.
2017. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerepjáték. :) Én imádom csinálni párommal. Egyikőtök legyen rabszolga pl, vagy "prosti".
2017. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy itt egy szuz lanyrol van szo, meg egyszer sem ert magahoz..:D De bizonyos kereteken belul mindenbe benne van
2017. jan. 24. 14:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, akkor szerintem a szopás, az ujjazás és a sima szex bőven elégséges:D


A szerepjáték is jó! Nekem egy hármas szintű paplovagom van:D

2017. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzi gáznak senki, hogy a szopás felmerül, a nyalás meg nem? Ráadásul egy szűz lánynál?...
2017. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy ilyen kérdést fel kell tenned, akkor biztos szabad neked a 18+-os kategóriába írogatnod? Akinek nincs ennyi fantáziája, hogy ezt magától kitalálja az ne szexeljen még, mert nem neki való ...
2017. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
En csak azt kertem h mivel meg szuz, es nem tart meg ott h elveszitse, es szopas, meg ujjazas, nyalas is off, ezeken kivul mit tudnank csinalni?
2017. jan. 24. 14:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
oké, szűz, akkor csak játszadozás, húzás, tapi, masszírozás. Az a baj, hogy a hosszabb játszadozáshoz tőled tapasztalat és visszafogottság szükséges, de fiatalon ez elég nehéz.
2017. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hogy úgy "azon kívül". A kérdést úgy lehetett érteni, hogy "ezek alap, ezen kívül mi még?"


Szopás-nyalás egyáltalán nem zavarj a szűzhártyát.. a "megmaszturbálás" sem (vagyis nem ujjazod, csak a csiklóját izgatod, simán elmehet vele)


Meg hát röviden akkor: petting. Milyen új dolgokat? Mit csináltatok eddig?

2017. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Huncutságot? Szarjatok a szomszéd küszöbére. :-))
2017. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!